Як скласти сумку з толстовки

Багато проектів «Зроби сам» вимагають для реалізації безліч кріпильних деталей, різних інструментів та матеріалів. Але не в цьому випадку. Нічого не потрібно, крім толстовки з довгими рукавами та капюшоном. Як скласти сумку з толстовки – у нашій статті!

Зміст:

  1. Сумка для ноутбука з толстовки.
  2. Поясна/наплічна сумка з толстовки.
  3. Слінг для перенесення дитини з толстовки.
  4. Рюкзак з толстовки.
  5. Подушка з толстовки.

Як скласти сумку для ноутбука з толстовки?

Швидке та просте рішення для ноутбука, якщо немає спеціального чохла або ви просто забули його вдома. З толстовки з довгими рукавами можна скласти чохол-рюкзак за пару хвилин!

як скласти сумку з толстовки

Відео говорить саме за себе — просто покладіть, складіть та оберніть ноутбук регланом, усередині такого дорожнього рюкзака він повинен почуватися добре та безпечно.

Як скласти поясну/наплічну сумку з толстовки?

Наплічна сумка з ременя та кофти. Чудова альтернатива зав'язування навколо пояса непотрібного в спеку одягу. Плюс є достатньо місця, щоб покласти гаманець, телефон та ключі.

наплічна сумка своїми руками з одягу

Як скласти з толстовки кенгуру для перенесення дитини?

Для тривалих прогулянок з немовлям потрібно використовувати професійно зроблені фабричні кенгурушки та слінги. Але якщо дитину потрібно донести до машини або здати в руки бабусі в сусідньому будинку, то чому б не скористатися простою конструкцією з реглану?

слінг - кенгурушка для дитини своїми руками

Як скласти рюкзак з толстовки?

Заплечний рюкзак – одна з найпопулярніших молодіжних сумок. Зробіть його із улюбленої куртки за 20 секунд своїми руками.

рюкзак своїми руками з одягу

Як скласти подушку з толстовки?

Хочеться комфортно виспатися в поході, подрімати в парку на сонечку чи нудних парах в університеті? З саморобною подушечкою вам присняться дивовижні сни!

подушка з кофти своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *