Килимок із рушників своїми руками

Банні махрові рушники не вічні, і після кількох років активного використання втрачають свій зовнішній вигляд, подекуди протираються або навіть рвуться. Що з ними робити? Хтось робить з них ганчірки для пилу, хтось викидає, а ми пропонуємо зробити зі старих рушників м'який килимок у ванну, туалет або передпокій! Невеликий та простий майстер-клас допоможе у цьому.

Для того, щоб зробити килимок з рушників своїми руками, знадобиться:

  • 3-4 великих (або маленьких) махрових рушників (підійде і старий махровий халат);
  • ножиці;
  • голка з ниткою;
  • шпильки;
  • гарний настрій!

Як зробити килимок із рушників своїми руками: хід роботи

? Крок 1. Килимок може бути однотонним або різнобарвним, залежно від вихідного матеріалу. Візьміть рушники і розріжте їх на довгі смуги шириною 6-8 см. Розмір і товщина килимка знову залежатиме від того, які у вас рушники, скільки їх якої ширини смуги ви наріжете.

? Крок 2 Винаходити велосипед не будемо. Основа килимка - звичайна «кіска» з трьох смужок рушника. Варіанта роботи може бути два: або ви плетете окремі кіски, а потім їх зшиваєте, або спочатку зшиваєте смуги разом, а потім з них плетете довгу косу. Другий варіант у готовому вигляді виглядає акуратнішим і красивішим, оскільки не видно місця стику окремих кісок.

? Крок 3 У будь-якому випадку, при плетінні кіски, використовуйте шпильки, щоб плетіння не перекосилося, через кожні 10-15 см непомітно закріплюйте плетіння з зворотного боку ниткою.

? Крок 4. Коли кіска буде готова - почніть її скручувати в коло від центру, закріплюючи ниткою.

Всі! Кладемо килимок з рушників у ванну та користуємося!

Буде чудово, якщо колір килимка гармонійно поєднуватиметься з меблями у ванній. Детальніше про аксесуари та меблі для ванної кімнати.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *