Меблі зі шпал від Rail Yard Studio

«Рейки, рейки, шпали, шпали…» Мабуть, рядок з цієї дитячої гри міг би стати чудовим слоганом американської компанії Rail Yard Studio, що спеціалізується на створенні оригінальних меблів та аксесуарів. Головним матеріалом для предметів інтер'єру є справжні залізничні шпали, а також рейки. Меблі зі шпал виглядають дуже незвично і вражаюче!

Для виготовлення меблів використовуються шпали, які не підійшли для залізничних колій та не здатні повноцінно витримати завантажені вагони вагою понад 80 тонн. Невеликий шлюб не дозволив шпалам і рейкам служити за прямим призначенням, але дав нове життя як прикрасу інтер'єрів. Шпали та рейки відповідають високим стандартам якості, при цьому абсолютно нові. У виробництві використовується деревина міцних порід без хімічної обробки, сталь високої якості, причому на рейках збережено номер партії. Цікаво, що за технологією кожна шпала вирізається з серцевини стовбура, і видимі дерев'яні кільця, що йдуть від центру, це підтверджують.

меблі зі шпал та рейок - журнальний стілУ серії представлені кавові та журнальні столики, офісні та обідні великі столи, ліжка, лавки, тумби, стільці, а також стійки для велосипедів, винних пляшок та навіть невеликі аксесуари у вигляді підставок для планшетів. Натуральне необроблене дерево і залізні деталі надають виробам грубуватий, навіть агресивний стиль, все ж таки не позбавлений своєрідного шарму. Прекрасний вибір для заміських будинків, клубів, а також для справжніх холостяцьких барліг!

журнальний столик з рейок та шпал

Важливо знати, що при будівництві житлових приміщень потрібно використовувати теплоізоляційні матеріали. Плівка Паробар'єр – високоякісний паронепроникний матеріал, що створює надійну пароізоляцію покрівлі та стін.
деталі столика зі шпал стіл із залізничних шпал столик з рейок та шпал робочий стіл з рейок та шпал робочий стіл з рейок та шпал ліжко з рейок та шпал деталі рейки на меблях лава зі шпал підставка для гаджетів зі шпали та рейок підставка під пляшки зі шпал та рейок стійка для велосипеда зі шпал та рейок

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *