"Scape House": будинок незвичайної форми

Архітектурна студія FORM/Kouichi Kimura Architects реалізувала проект сучасного будинку незвичайної форми, ніби хтось склав будинок із величезних брусків та кубиків. Оригінальна сімейна резиденція під назвою Scape House розташована на схилі пагорба в префектурі Сіга, Японія. З певної висоти відкриваються чудові краєвиди на озера та навколишній пейзаж, і саме ця особливість диктує такий дивовижний дизайн будинку.

будинок незвичайної форми

Для сім'ї, яка мешкає в будинку, одним із важливих критеріїв було відчуття самотності, незважаючи на досить щільну забудову навколо. Тому архітектори створили певну подобу фортеці, де з вершини башти видно великі простори, а стіни приховують населений район поряд. У зовнішній обробці, як і при будівництві фундаменту будинку, переважає бетон та металеві гофровані листи чорного та сірого кольору.

scape house будинок незвичайної форми

Компромісним рішенням між конфіденційністю та відкритістю дизайну стали віконні отвори з ретельно продуманим розташуванням. Вікна різних форм і розмірів виготовлені не тільки в стінках, та й на стелі. Ключові точки розташування дозволяють споглядати пейзажі, впускати достатню кількість денного світла, але при цьому приховувати від сусідів життя всередині будинку.

японський мінімалізм в інтер'єрі будинку scape house

Незважаючи на те, що будинок незвичайної форми складається з окремих блоків, усередині практично непомітні їх з'єднання. Незвичайне планування створює враження лабіринту. Цікаві переходи, наскрізні отвори, маленькі куточки з'являються завдяки нагромадженню величезних блоків. При цьому простір об'єднаний в єдине ціле, кожне приміщення ніби перетікає з попереднього.

японський мінімалізм в інтер'єрі будинку scape house японський мінімалізм в інтер'єрі будинку scape house

Дизайн інтер'єру виконаний у стилі сучасного мінімалізму. Тільки найнеобхідніше для життя, жодних зайвих декоративних елементів, речей чи меблів. Втім, для Японії такий стиль інтер'єру традиційний. Колірне рішення виконане переважно у нейтральних відтінках. В інтер'єрі кімнат переважають усі відтінки сірого, чорного та білого кольорів. У деяких приміщеннях і підлога, і стіни виготовлені з полірованого бетону. Як оздоблення та матеріал для меблів використовується деревина приємного світло-коричневого відтінку, що гармонійно поєднується з внутрішнім простором, оживляючи його і додаючи в інтер'єр промені тепла.

японський мінімалізм в інтер'єрі

У такому будинку незвичайної форми за строгою геометрією та сірими стінами ховається відокремлений сімейний комфорт та затишок у стилі японського мінімалізму.

інтер'єр у стилі мінімалізму інтер'єр будинку з незвичайною геометрією Scape house робоче місце у будинку Scape House японський мінімалізм в інтер'єрі будинку scape house інтер'єр будинку з незвичайною геометрією Scape house

scape-house-14

Якщо Ви вирішили звести схожий будинок, довірте його будівництво професіоналам http://www.ssmontaz.ru/typeuslugi/fundament/
план другого поверху будинку scape house план першого поверху будинку scape house

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *