Оформлення фасаду у стилі жовтої лампи

Театр починається з вішалки, а ресторан з оформлення входу. Яскравий, оригінальний, цікавий екстер'єр змушує перехожих зупинитися, сфотографуватися, звернути увагу і, зрештою, зайти. А якщо кухня та обслуговування закладу на вищому рівні, то успіх практично забезпечений. Вегетаріанський ресторанчик у Мадриді, Іспанія, нічим з першого погляду не вирізнявся. Звичайне кафе в сірому будинку. Але команда художників Сомосфос зробила таке оформлення фасаду, що ресторан став місцевою визначною пам'яткою. Популярність закладу настільки зросла, що господарі серйозно замислилися над розширенням!

оформлення фасаду до ресторану

Ідея декору фасаду досить проста — імітація яскравого жовтого світла, що ллється з лампи, покриває різні предмети строго в проекції форми світильника. Причому світло лягає як на горизонтальні, так і вертикальні поверхні.

оформлення фасаду світло з жовтою лампою

Цікавим є вибір основного матеріалу. Здалеку здається, ніби стіна пофарбована жовтою фарбою. Але це не так. Як покриття було використано кілька десятків котушок клейкої захисної стрічки! Придивіться уважніше.

жовте оформлення фасаду жовтим скотчем

Але й без фарби не обійшлося. Частина картини, столик, лава та табурет були покриті яскравою жовтою акриловою фарбою. Доповнюють композицію жовта вазочка з жовтими квітами та кілька справжніх ананасів. Усі ці дрібні деталі, фрукти та овочі господарі закладу регулярно змінюють, оновлюючи композицію. Робота над проектом зайняла 4 дні та ночі. Навпроти ресторану клейкою стрічкою митці виклали на асфальті схематичний фотоапарат як знак, що саме звідси вийдуть чудові знімки незвичайного входу. Готове оформлення фасаду також назвали fos, що у перекладі означає «світло» з грецької, «розплавлене» або «топлене» — з каталонської.

інсталяція оформлення входу до ресторану

оформлення входу до ресторану

декор фасаду в жовтому

декор фасаду в жовтому

інсталяція оформлення входу до ресторану

оформлення фасаду імітація світла з лампи

оформлення фасаду імітація світла з лампи

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *