Трава під пальцями: дерев'яна клавіатура

Вас часто відвідує бажання бігати босоніж травою замість того, щоб ходити у взутті по підлозі? Життя у світі передових технологій витісняє природу із нашого оточення, замінюючи її на штучні неживі матеріали. Дизайнер Robbie Tilton вирішила змінити якийсь предмет, що часто використовується, і максимально наблизити його до природи як візуальним, так і тактильним способом. Так з'явилася незвичайна дерев'яна клавіатура з травою!

дерев'яна клавіатура з травою

Бездротова дерев'яна клавіатура нічим за функціональністю не відрізняється від своїх пластикових заводських братів. Весь процес збирання цієї клавіатури — тонка ручна робота. Рамка та клавіші вирізані з дерева за допомогою лазерного різака. Лазером нанесені символи, літери і цифри на клавіші. Головна особливість цієї клавіатури - м'яке трав'яне покриття! Мені б, звичайно, хотілося сказати, що трава на рамці справжня, як це випливає з усієї філософії концепту натуральної клавіатури. Але це не так! Клавіатура вкрита штучною імітацією різновиду моху! Спочатку до планів входив справжній мох, який міг би рости між клавішами. Але дизайнер була обмежена за часом і вчасно не знайшла відповідного вигляду. Тому було використано штучне покриття, щоб продемонструвати концепт. Але це навіть на краще, тому що такою клавіатурою можна відразу користуватися, а чи була б функціональною клавіатура зі справжньою травою?

дерев'яна клавіатура з трав'яним покриттям

У будь-якому випадку, ідея чудова! Мені було б дуже приємно працювати з такою природною клавіатурою, яка кожну мить нагадує про м'яку траву.

дерев'яна клавіатура з трав'яним покриттям

процес створення дерев'яної клавіатури своїми руками

дерев'яна клавіатура своїми руками за допомогою лазерного різака

дерев'яна клавіатура своїми руками за допомогою лазерного різака

дерев'яна клавіатура своїми руками

дерев'яна клавіатура своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Трава под пальцами: деревянная клавиатура”

  1. Евгений

    Дуже сподобалася Ваша робота, просто захоплений! Хочу зробити щось схоже, але я не можу зрозуміти, як вона влаштована всередині. На 6 фото не зрозумію, як триматися мембани, вони приклеєні? Ви пластик взагалі не використовували?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *