Годинники доміно: цифрові та зроблені своїми руками

Ми живемо у неспокійному світі. Будильники, нагадування та сповіщення супроводжують наші дні з невблаганною точністю. Ми звикли бачити позначення часу арабськими, рідше за римські цифри. Альтернативним варіантом може бути годинник доміно, де поділки на циферблаті визначені кісточками з настільної гри доміно. Такий годинник доміно легко зробити своїми руками, але є й інші, дизайнерські цифрові варіанти.

1. Годинник доміно своїми руками

Як основу для годинника можна використовувати заводські моделі або зробити повністю своїми руками. Якщо хочеться просто оновити годинник – приклейте кісточки поверх намальованих цифр. Другий варіант - візьміть зі старого годинника тільки годинниковий механізм зі стрілками. Основу зробіть з дерев'яних дощечок, тарілки, платівки, підносу - та чого завгодно! Прикріпіть годинниковий механізм та приклейте доміно. Готово! До речі, такий годинник доміно буде чудовим подарунком любителям цієї гри.

годинник доміно своїми руками годинник доміно із платівки годинник з кісточками доміно годинник з кісточками доміно

годинник доміно своїми руками

Можливі варіації, якщо вам дуже хочеться зробити такий годинник. але кістячок немає або ви ними активно граєте. Просто намалюйте їх на циферблаті! Або зробіть кісточки своїми руками, наприклад, з гальки.

2. Годинники доміно цифрові студії Carbon

оригінальний настінний годинник доміно

Концепція дуже проста. Три збільшені кісточки доміно оснащені «очками», які «моргають» чорним та білим, таким чином вказуючи правильний час. Годинник може висіти на стіні або стояти на поверхні без проводів. Усі три частини пов'язані за бездротовим принципом.

цифровий годинник як доміно

З першого разу навіть складно зрозуміти, яка зараз година — настільки ми звикли до зовсім іншого позначення часу.

цифровий годинник як доміно

Завжди приємно бачити, як повсякденні речі можуть бути об'єднані в одне ціле, ставши чимось новим і оригінальним.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *