Надійні вхідні двері до будинку — критерії вибору

Вхідні двері вибирають за зовнішнім виглядом та надійністю системи. Міцна сталева конструкція з міцними замками захищає від холоду, незаконного проникнення, не пропускає шуму і десятки років залишається в хорошому стані, не вимагаючи складного ремонту. Перш ніж вибрати відповідний варіант в інтернет-магазині dvernoydom.com.ua, необхідно розуміти особливості конструкції та на що слід звертати увагу.

Вхідні двері – основні особливості конструкцій

Основні атрибути надійної конструкції – це металева основа та якісна фурнітура. Зовнішня дверна система відрізняється від міжкімнатної – пристроєм, зовнішнім виглядом, високою міцністю матеріалу. Елементи конструкції функціональніші та довговічніші.

Особливості елементів системи:

  1. Сталевий каркас. Виготовляють із міцного гнутого профілю та ребер жорсткості для підвищення міцності. Маса металевого полотна 60-150 кг.
  2. Замки. Встановлюють різнотипні запірні механізми, щоб максимально убезпечити житло.
  3. Ущільнювачі. Не пропускають шуму, зберігають тепло в будинку. Ущільнювачем є пінопласт, екструдований пінополістирол або поліуретан.
  4. Декоративне оздоблення. Цінуються стійкі покриття або обшивка зі шпону. Недорогі дверні системи покривають полімерами або нітроемаллю, блоки елітної лінійки обшивають дорогою деревною породою цінних порід.
  5. Петлі. Хорошу конструкцію визначають якісні внутрішні петлі. На них тримається все полотно, саме міцність петель впливає на надійність кріплення блоку та безпеку приміщення.

Очі випускають з великим кутом огляду, іноді вони приховані із зовнішнього боку, а виготовлені з кулестійкого скла. Ручки нерідко поєднують із одним із замків.

На що звертати увагу, вибираючи вхідні двері до будинку

Дверна конструкція для будинку повинна мати кілька ребер жорсткості, а також не менше трьох замків. Металева основа без зміцнення швидко псується, її легко зламати просто натиснувши.

Оздоблення надає конструкції привабливого вигляду, одночасно захищаючи її від зовнішніх факторів. Краще вибирати блоки з вогнетривким покриттям та стійкістю до механічних пошкоджень.

Петлі для сталевих зовнішніх блоків повинні бути універсальними, що перешкоджають провисанню полотна, а також готові до встановлення механізму відкривання з обох сторін.

Поради щодо догляду

Металева поверхня дверної системи без догляду піддається деформації, тому її періодично треба протирати антикорозійними препаратами і кожен сезон знімати забруднення мильним розчином.

Запірні механізми очищають від сміття, петлі обробляють олією щорічно. Дерев'яне оздоблення покривають лаком, а металеву натирають поліроллю.

Періодично потрібно регулювати притвор. З настанням холодів притвор роблять щільніше, а влітку послаблюють, щоб уникнути тертя або розхитування елементів.

Висновок

Сталеві вхідні двері найкращі для установки. Щоб вибрати надійну конструкцію, Handmadeidea.com.ua рекомендує звертати увагу на супутні деталі. Блок із міцним каркасом захистить житло, якщо в комплекті йдуть різнотипні замки та міцні петлі, а полотно обшите довговічним матеріалом.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *