Профнастил - характеристики та сфера використання матеріалу

Профнастил - один із найпопулярніших будівельних матеріалів, що застосовується в різноманітних сферах.

Залежно від товщини, висоти профілю та інших характеристик, цей матеріал вибирають для роботи з різними завданнями. З нього роблять огорожі, їм обшивають стіни, покрівлю, є також несучі варіанти профнастилів, коли вони здатні витримувати великі навантаження і використовуються для перегородок, зведення таких об'єктів, як склади, ангари. Оскільки профнастил відрізняється різноманітністю характеристик, підібрати його можна під будь-яке завдання.

Характеристики профнастилу

Такий матеріал відрізняється не тільки за розмірами та висотою профілю. Одна з найважливіших характеристик - це покриття, яке захищає профнастил від негативних факторів і робить його довговічним. Для закріплення властивостей матеріалу використовується метод цинкування - це потрібно, щоб листи протистояли корозії, не псувалися під впливом вологи. А ще профнастил покривають додатковим шаром захисним. Найбільш потрібні рішення - це ПВХ і поліестер.

Переваги матеріалу

Неважливо, йдеться про профнастил покрівельний або стіновий, цей матеріал матиме спільні переваги:

  1. Невелика вага.
  2. Простота монтажу.
  3. Доступна ціна.
  4. Привабливі подання.
  5. Простий догляд за поверхнею.

Якісний профнастил з надійним покриттям - це вигідне вкладення грошей. Матеріал прослужить не один десяток років і абсолютно не вимагатиме жодного догляду.

Профнастил для покрівлі

Профнастил також використовується для облаштування покрівлі. Взагалі, якщо говорити про покрівельні металеві матеріали, то профнастил і металочерепиця — це практично рідні брат і сестра. Вони виготовляються на аналогічному обладнанні з оцинкованої рулонної сталі. Різниця в одержуваній формі та висоті профілюванні, наявності ребер жорсткості та у сфері використання.

Профнастил через свій зовнішній вигляд і технічні характеристики в основному укладають на дахи таких будівель:

  • виробничих;
  • складських;
  • інфраструктурних об'єктів;
  • у житлових будинках та особняках.

Якісний профнастил виглядає ефектно та яскраво, а менша витрата порівняно з металочерепицею дозволить трохи заощадити. У всьому сенсі профнастил універсальний матеріал та дуже практичний.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *