ТОП-5 кольорів у дизайні інтер'єру цього року

У дизайні інтер'єру, як і у сфері дизайнерського одягу є мода на кольори. Але тенденції в цій ніші засновані не лише на забаганках дизайнера – обов'язково враховується психологія кольору, закони колористики та поєднання відтінків. Вибираючи модні кольори під час ремонту, ви зможете створити комфортні та стильні поєднання. Розглянемо які відтінки рекомендують дизайнери цього року.

Наймодніші відтінки цього сезону

Наймоднішими відтінками у 2022 році у дизайні інтер'єру стали:

  1. Золото, пастель та карамель. Теплі нейтральні відтінки ідеально підходять для оформлення приміщень у класичному стилі. Це добре виглядає у спальні, вітальні та передпокої.
  2. Поєднання чорного та білого. У такому разі основним відтінком виступає білий, а чорний вигідно підкреслює його за рахунок гри контрастів. Наприклад, білими будуть стіни, а чорні – акценти та оформлювальні елементи (плінтуси, дверні коробки, електрична фурнітура, освітлювальні прилади, окремі предмети меблів). Підходить переважно для сучасного стилю інтер'єру.
  3. 50 відтінків сірого. Шикарний базовий відтінок, який поєднується з усією палітрою кольорів. Підходить для будь-яких стилів інтер'єру;
  4. Синій. Його використовують в основному як другорядний колір (про це поговоримо далі), можна поєднувати із сірим або білим основним. Залежно від обраного основного відтінку результат може бути холодним або теплим.
  5. Зелений. Шляхетний, спокійний відтінок, який заспокоюється та налаштовує на відпочинок.

Це не означає, що варто обмежувати свій вибір лише цими кольорами. Головне – щоб інтер'єр подобався вам, адже це ваш будинок!

Бажаєте додати яскравих фарб? Робіть акценти!

У дизайні інтер'єру є правило 60:30:10. Це означає, що 60% в інтер'єрі має бути основним, нейтральним відтінком. 30% — другорядний, і він може бути яскравішим і насиченішим. А 10% - це найяскравіші фарби, але саме вони будуть першими впадати у вічі.

Як яскраві акценти можна використовувати плінтуси, дверні профілі та полотна, стельові молдинги, аксесуари, освітлювальні прилади. Ідеально підходять для цього алюмінієві профілі прихованого монтажу. Їх можна пофарбувати в будь-який відтінок на палітрі RAL, зробивши як невидимими, так і яскравими акцентами в дизайні інтер'єру. Обов'язково розгляньте можливість використання відтінків кольорів, створюючи ідеальний ремонт у своїй квартирі або офісі.

Опубліковано за матеріалами із сайту: https://alumpro.com.ua/blog/topovye-cveta-jetogo-goda/

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *