7 найкращих ідей для зміни дизайну ванної кімнати

Розглядаємо сім ідей дизайну квартири, за допомогою яких ви можете швидко оновити свою ванну, не переробляючи її повністю.

1. Пофарбуйте стіни

Більшість ванних кімнат раніше було фанеровано білою плиткою. З одного боку, вона проста і непідвладна часу, але часом здається холодною та стерильною. Якщо ви хочете створити у ванній більш домашню атмосферу, дизайн із використанням яскравого кольору стін може творити дива. Вам не обов'язково наймати плиточник, щоб прибрати старі плитки. Якщо вони не були прокладені під стелю, у вас залишилася вільна територія стін, яку ви можете пофарбувати. Це створить гармонійну загальну картину із захоплюючими контрастами, особливо у поєднанні зі світлими меблями для ванної кімнати.

2. Кольорові меблі для ванних кімнат

Якщо ви хочете змінити інтер'єр ванної кімнати, ви можете замінити меблі для ванної. Тут ви також можете обрати колір. Крім шаф із класичним оздобленням під дерево, різні виробники пропонують варіанти в яскравих тонах. Що ви виберете, залежить від того, яку концепцію приміщення ви плануєте.

Теплі тони дерева надають ванній кімнаті природного і затишного вигляду, сміливі колірні варіації частіше зустрічаються в сучасних ванних кімнатах. Кольори можуть найкраще виявляти свій ефект на нейтральному фоні.

3. Креативна кераміка

Санітарно-технічні вузли це перше, що впадає у вічі, коли ви заходите у ванну. Новий набір санвузлів може дати ідею свіжого дизайну у ванну кімнату. Умивальники вже не обов'язково класичним способом вішати на стіну. Як щодо сучасної кутової моделі або круглої раковини, що окремо стоїть?

Все не так просто з унітазом. У вас модель, яка розташована на підлозі, але ви хотіли б ту, що вбудована у стіну? Для цього потрібні ремонтні роботи. Якщо ви хочете уникнути їх, ви все одно можете вибрати з великої кількості сучасних унітазів для підлоги, які покращать вашу ванну кімнату.

4. Інноваційна фурнітура

Не завжди сантехніка виготовляється із класичної нержавіючої сталі. Якщо ви хочете додати акценту у свою ванну, можливо, вам сподобається кольорова фурнітура. Особливо багато колірних варіацій буває у моделей із мінеральних матеріалів або пластику. Тут можливо все, від чорного та білого до зеленого та червоного.

Якщо ви віддаєте перевагу класичному варіанту, ви також можете зупинити свій вибір на фурнітурі з латуні, міді або бронзи. Переконайтеся, що вся фурнітура у ванній кімнаті має однакову схему кольору, щоб створити єдину загальну концепцію.

5. Сучасна стать

Після стін підлога займає найбільшу площу у ванній кімнаті. Так що з його дизайном можна легко досягти певного ефекту. Вам, безперечно, доведеться витратити трохи більше коштів на такий редизайн, але ви також помітите колосальний ефект.

Коли справа доходить до дизайну підлоги, плитка, як і раніше, залишається найкращим вибором. Але у вас є надзвичайно широкий вибір. Сучасна тенденція – це, наприклад, плитка XXL, яка в залежності від розміру може легко створити враження безшовної підлоги.

6. Ванна, що окремо стоїть

Ванна є одним із санітарних вузлів, але має особливе значення. Уявіть, що ви заходите у ванну кімнату і бачите велику окрему ванну. Таке видовище безперечно справляє ефект. Вам не обов'язково потрібна велика кімната, щоб інтегрувати таку модель у вашу ванну кімнату.

7. Шпалери

Шпалери можна обклеїти і у ванній кімнаті. Однак необхідно переконатись, що вони підходять для вологих приміщень.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *