Робочий куточок для рукоділки-майстрині

Домашнє робоче місце креативних і творчих людей — досить жваве, яскраве і строкате, найчастіше з ознаками творчого безладдя і навіть хаосу, наповнене величезною кількістю необхідних інструментів та матеріалів.

ідеї для інтер'єру швейного місця

А вже місце творчості швачок, вишивальниць і рукоділниць просто переповнене квітчастими нитками, мотками вовняної пряжі, шматочками та клаптями тканини, бісером та мільйоном не менш важливих штучок, з яких виходять справжні шедеври ручної роботи! Основні вимоги до такого швейного куточка будинку: ергономічна, структурована площа для зберігання матеріалів та функціональна робоча поверхня. І все це в умовах обмеженого, як правило, простору вітальні чи спальні міської квартири. Хоча функціональність та ергономічність інтер'єру робочого місця не менш важливі і для щасливих власників окремої кімнати – кабінету для творчості та виробів!

зручний швейний куточок Courtney Burge

Для робочого місця швачки - рукоділки характерними особливостями є наявність закрійного (робочого) столу, місця для швейної машинки та зручна система зберігання ниток, гудзиків, мережив, тканин та інших необхідних у роботі матеріалів.

спосіб зберігання ниток та пряжі

Котушки ниток, мотки пряжі, стрічок і мережив зручно буде підвісити на стіні, використовуючи гачки або спеціальні полички зі штирьками. Можна також зробити раму з горизонтально натягнутим дротом, на яку одягати мотки.

робочий куточок для рукодільниці

А для інших матеріалів використовуйте ящики, полиці, шафки та численні коробки, коробочки, скрині, шкатулки та інші ємності. Для ідентифікації вмісту виконайте етикетку або використовуйте прозорі пластикові або скляні ємності.

швейна кімната

Для організації робочого простору використовуйте меблі з великою кількістю відкритих полиць. Підійде будь-які старі предмети інтер'єру, частини непотрібних стінок та гарнітурів, які ви можете зашкурити, пофарбувати та облаштувати у робочому куточку.

інтер'єр робочого куточка рукоділки - швачки

Вам має бути не тільки зручно працювати, але й просто приємно та комфортно знаходитися у вашому робочому кабінеті, тому улюблене крісло, в'язаний плед, фотографії близьких та вишиті своїми руками картини будуть якраз доречні.

інтер'єр робочого куточка рукоділки

А щоб працювалося з подвоєною енергією та бажанням — використовуйте для стін та поверхонь яскраві, соковиті кольори, що стимулюють мозкову активність та підвищують працездатність.

рожева кімната для рукодільниці

Використовуйте ідеї та створіть свій затишний інтер'єр робочого місця!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *