Зелений будинок на схилі гори

Чилійська архітектурна студія Vasho спроектувала сучасний зелений будинок у мальовничій гірській місцевості Домініканської Республіки. Будинок, розташований на досить крутому схилі, органічно вписується в навколишній ландшафт, зливаючись із зеленню, землею та небом. Особняк частково прихований у землі, а дах покритий травою, таким чином вид зверху пагорба на околиці не зіпсований архітектурними вишукуваннями.

зелений будинок студії Vasho

Віддалений від цивілізації зелений будинок є чудовим місцем для усамітнення, відпочинку та близькості з природою. Особняк розрахований на проживання 18 осіб, але загальна площа приміщень та терас 500 кв.м дає відчуття простору та свободи, навіть коли вся група у зборі.
сучасний зелений будинок на схилі гориЗони кухні, їдальні та вітальні об'єднані в один великий відкритий простір, форми якого наслідують природні лінії поверхні пагорба. Кожна спальня обладнана ванною кімнатою та комфортним місцем для навчання/творчості/роботи. Відкрита тераса охоплює весь зелений будинок, відкриваючи погляду чудовий краєвид на долину. У терасу вбудований невеликий басейн із джакузі. Це - одне з улюблених місць відпочинку гостей особняка.

зелений будинок на схилі у ДомініканіВ оздобленні резиденції максимально використані натуральні матеріали – дерево різних порід, камінь, мармур тощо. Тим не менш, і інтер'єр, і інтер'єр виглядають дуже сучасно.

сучасний будинок на природі

Ідея приховати частину будинку в пагорбі покликана вирішити не лише естетичну складову архітектури. Заховані приміщення особняка знаходяться в контакті з породою пагорба, створюючи явище, що охолоджує, відоме як теплова інерція. Зелений дах із шаром ґрунту та трави також оберігають внутрішній простір будинку від надмірного нагрівання навіть у найспекотніший день.
сучасний зелений особняк від чилійської архітектурної студії Vasho сучасний зелений будинок від чилійської архітектурної студії Vasho тераса будинку в горах Домінікани тераса будинку в горах Домінікани тераса з басейном будинку в горах Домінікани басейн на терасі еко будинки в Доміїкані басейн на терасі еко будинки в Доміїкані кухня еко будинки в Доміїкан нічний екстер'єр будинку на схилі архітектурної студії Vasho

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *