Незвичайні крісла у вигляді тварин

Незвичайні, екстравагантні та вражаючі крісла у вигляді тварин створює іспанський дизайнер, скульптор та фотограф Массімо Рієра (Maximo Riera). За задумом автора, до серії увійдуть 15 крісел у вигляді різних представників сімейства ссавців, комах та молюсків, так що The Animal Chair Collection постійно поповнюється новими кріслами та диванами. На даний момент роботу закінчено над вісьмома з них. Пропонуємо подивитися на крісла у вигляді слона, носорога, бегемота, кита, жаби, восьминога та жука!

крісло у вигляді слона

Навіть не знаєш, як класифікувати ці дивовижні крісла у вигляді тварин, кожне з них цілком може бути не лише предметом інтер'єру, а й самостійною скульптурою, арт-об'єктом сучасного мистецтва та концептуальною інсталяцією. Приголомшлива реалістичність крісел досягається завдяки комп'ютерним технологіям та художньому таланту дизайнера. На першому етапі створення крісла ескізи Массімо Рієра переводяться в тривимірне зображення під його контролем, щоб кінцевий результат повністю відповідав задуму. Далі фахівці британської компанії JH May за допомогою новітнього обладнання вирізають тривимірні моделі із блоків поліуретану. Для оббивки кожного крісла використовується лише високоякісна шкіра чорного кольору.

крісла у вигляді тварин - слон

За задумом дизайнера, крісла у вигляді тварин покликані віддати шану всьому тваринному світу на планеті, а також відобразити та відобразити красу живої природи у предметах інтер'єру.

крісло - носоріг крісла у вигляді тварин - носоріг диван у вигляді бегемота диван у вигляді бегемота крісло - морж крісла у вигляді тварин - морж крісла у вигляді тварин - восьминіг крісло у вигляді восьминога крісло у вигляді жаби крісло - жаба крісло у вигляді хвоста кита крісло у вигляді хвоста кита крісло жук носоріг крісла у вигляді жука-носорога

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *