Креативні меблі із шин

столик - меблі із шин

Зовсім інше життя старим автомобільним шинам запропонував італійський дизайнер Giacomo Mondini. Замість того, щоб доживати своє століття на звалищах, покришки в креативних руках дизайнера перетворилися з марного мотлоху на оригінальні та стильні меблі з шин — журнальні столики та сидіння-пуфи колекції Tavomatico, які чудово підійдуть для дому, саду, а також для громадських та розважальних. закладів.

яскраві меблі з шин

Перетворення шин на сучасні меблі відбувається приблизно так. Для початку кожна покришка проходить чищення та обробку, щоб позбавити від бруду та специфічного запаху гуми. Потім шина покривається спеціальним складом, що робить поверхню або гладкою, або бархатистою на дотик. Як колірне рішення дизайнер віддав перевагу соковитим яскравим відтінкам. Стільниці для столиків зроблені з плексигласу, а для пуфів центральний отвір у покришці заповнений матер'яною подушкою з м'яким штучним наповнювачем. Для мобільності всі меблі з шин оснащені коліщатками.

журнальний столик із шини

Меблі з шин компанії Tavomatico можна використовувати як приклад і натхнення створенням своїми руками аналогічних предметів інтер'єру або садових меблів зі старих автомобільних покришок.

журнальний столик із автомобільної шини

столик із покришки, серія меблів із шин

столик із покришки, меблі з шин

столик із покришки, меблі з шин

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Креативная мебель из шин”

  1. Daniil Gurov

    Цікаво, чим робили обробку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *