Човен: оригінальна ідея для садової клумби

Човен, пливи! Цей символ водних подорожей та морських пригод надасть саду духу авантюризму та романтики. Пливучи по смарагдовому озеру газону і пахнучи квітучими рослинами, човен стане центральною окрасою будь-якої дачі! 

Човен для декору саду та дачі може бути як справжнім старим, що вийшов із вживання суденцем, так спеціально виготовленим макетом для прикраси газону. Легкі муляжі зручні тим, що можуть бути без особливих зусиль переміщені до будь-якого куточку саду.

Рослини на такій імпровізованій клумбі можна посадити прямо в ґрунт, насипаний в човен, або ж залишити в горщиках, перетворивши човник на велике кашпо. У першому випадку човен виглядає особливо оригінально і цікаво, а варіант з горщиками зручніший для догляду та транспортування, до того ж можна часто змінювати композицію клумби в залежності від сезону та настрою.

Прекрасно, якщо ваша присадибна ділянка межує з озером, річкою або має декоративну водойму. Тоді наявність квіткового човна як би поєднує дві стихії - воду і флору вашого саду, органічно вписуючись у ландшафтний дизайн.

А якщо хочеться футуристичного оформлення, більш відповідного до вашого сучасного садового дизайну, то наповніть човен яскравими деталями та аксесуарами, наприклад повітряними кульками, пластиковими конусами, пружинками і чим тільки забажаєте ще.

Для декоративних цілей також чудово підійдуть старі байдарки, каное, надувні човники і шлюпки - втім, будь-яка посудина, що раніше бородив водні простори:-) Головне - знайти місце в саду, часто занадто маленького для подібних прикрас!

Творіть садові чудеса своїми руками!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *