Схованки в будинку та офісі: секрет на видному місці

Ці прості та геніальні ідеї для дому та офісу пропонують перетворити звичайні предмети побутового. побуту, такі як лампи, кавові чашки та дерев'яні столи, в секретні схованки для грошей, коштовностей, документів та інших речей, які ви хочете приховати від сторонніх очей.

схованки в будинку

  • Як ви вважаєте, скільки схованок заховано в цій кімнатці?

Не буду вас нудити в очікуванні, відповіді в деталях шукайте нижче.

Схованка в стільниці столу

Простий вузький дерев'яний стіл, мабуть, найнадійніше місце, куди можна сховати гроші та інші цінні речі. Щоб його відкрити, необхідно помістити спеціальний магніт у потрібне місце, більше жодних ручок та важелів немає. Навіть якщо хтось здогадався про можливу схованку в столі, То отримати до нього доступ не так просто. Магніт замаскований під сувенір або іншу дрібничку.

стіл зі схованою

магнітна ручка для схованки у столі

Схованка в полиці

Аналогічним чином цінні речі можна зберігати у полиці.

полиця зі схованою

схованки в будинку - полиця

схованки в будинку - полиця на магнітах

Прихована стінка тумбочки

Невелика тумбочка для книг має стіну, що відкидається, куди можна сховати цінні папери, гроші і документи. Спробуй здогадайся, що це схованка. Відкрити також можна за допомогою магнітів.

тумбочка-схованка в будинку

Під плафоном лампи

Настільна лампа також має два призначення – основне та секретне.

лампа - схованка для дому

«Хитра» склянка

Спеціальна склянка з виїмкою знизу може приховати ключ від машини, сейфа або інші дрібні предмети, але це навряд чи може вважатися надійним укриттям. Дуже оригінальна схованка, але більше для розваги.

склянка як схованки в будинку

Карта на стіні

Звичайна географічна карта на стіні може успішно приховувати гроші. Здається, що це просто кольорові наклейки з заміткою про конкретне місце, але якщо її посунути вгору - то зверху карти з'явиться ваша маленька схованка із заначкою.

карта - схованка для грошей

Муляж книг на полиці

схованка в квартирі на книжковій полиці

А ось ще один варіант схованки на книжковій полиці. Дерев'яну або картонну шухляду потрібно обклеїти корінцями книг. Читайте докладну інструкцію, як зробити такий схованка своїми руками.

Де сховати документи?

папери - схованки в будинку

папери - схованки в будинку

Звичайна книга або пачка роздрукованих конспектів, що лежать на самому видному місці на столі або полиці, також може бути секретним місцем для зберігання документів.

меблі зі схованки

На запитання "Навіщо ви це робите?" дизайнер, що створив кімнату зі схованки Ітінг Ченг (Yiting Cheng) відповів:

«У всіх є потреба щось приховувати. Ми ховаємо коштовності від злодіїв, приховуємо наше минуле від близьких, ми не хочемо показувати наш справжній бік колегам — всі мають свої секрети. Або просто хочеться зберігати щось лише для себе. Ми робимо висновки, що базуються головним чином на нашому досвіді і тому, що ми бачимо. Ця залежність від візуальної інформації може створити білі плями сприйняття. Таким чином, звичні стереотипи про те, як ми сприймаємо суцільне, прозоре і освітлене, поєднуються з поняттями цілісний і порожній, істинний і хибний».

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 3 про “Тайники в доме и офисе: секрет на видном месте”

  1. Сергей

    Цікаво, звичайно, але й злодії про ці заначки дуже добре знають.

  2. Борис

    Чудова стаття про схованки. Але в цих схованках є одна велика вада – про них усі знають, у т.ч. та злодії.

  3. Лариса Андреевна

    Частково погоджуся з попередніми коментарями, злодії напевно знають про більшість схованок, і, можливо, вони не намагатимуться відколупати кожну стільницю в офісі у спробі знайти схованку, але зберігати документи в пачці роздрукованих конспектів, що лежать на найвиднішому місці — це вже перебір! Кращий спосіб не втратити важливі документи, це відразу ж відправити їх надійною доставкою, наприклад, як ця https://cdek-kargo.ru/f-a-q/docs/, у такому разі, ви точно будете впевнені, що важливі документи ніхто не вкраде, і вони будуть доставлені за призначенням в руки потрібному одержувачу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *