Книжкова схованка в квартирі на полиці

Каліфорнійська студія Able + Baker представила не нову, але цікаву ідею, як і де зберігати невеликі речі подалі від сторонніх очей або пустотливих рученят дітей. Цю схованку в квартирі дуже просто зробити своїми руками.

схованка в квартирі на книжковій полиці

Доведеться пожертвувати десятком старих та непотрібних книг, які ви все одно збиралися викинути чи здати на макулатуру. Також знадобиться дерев'яний ящик або навіть картонна коробка придатного для полиці розміру, пила та клей.

схованка в квартирі на книжковій полиці

Найскладніше в роботі — відпиляти коріння книг разом із твердою обкладинкою та сторінками. За наявності електропили це буде нескладно. Нехай довжина відрізаних частин трохи відрізнятиметься, імітуючи ряд справжніх книг на полиці. Якщо можливості відрізати так ні - можна просто відірвати корінці обкладинки, але виглядатиме не так правдоподібно.

схованка в квартирі на книжковій полиці

Залишилося коріння надійно приклеїти до ящика та поставити на полицю! Що зберігати в такій схованці, замаскованій під книги — вирішувати вам! Звичайно, це не найнадійніше місце для коштовностей та великих сум грошей. Які ще схованки в будинку можна зробити - читайте за посиланням. До речі, такий ящик відмінно виглядатиме і просто на столі, як місце для зберігання будь-яких речей, дитячих іграшок і так далі. У такому разі коробку можна обклеїти корінцями від старих книг з усіх чотирьох сторін.

схованка в квартирі на книжковій полиці

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *