Декоративна огорожа своїми руками для птахів у саду

Про птахів потрібно дбати не лише холодною зимою, а й спекотним літом. Для цього в саду на дачі можна поставити годівницю і напувалку для пташок. Щоб виділити і обгородити це місце, зробіть невелику декоративну огорожу своїми руками, що нагадує шпаківні. І пташкам зручно сідати на жердинки, і око радує химерний яскравий паркан.

декоративна огорожа своїми руками для птахів

Дерев'яні дошки для паркану можуть бути різної ширини - так буде навіть цікавіше. За допомогою пили обріжте верх кожної дошки під різним кутом, сформувавши гостру форму даху.

декоративна огорожа своїми руками для птахів у саду

Як зробити декоративну огорожу своїми руками

Виконайте в кожній дошці на різній висоті круглі отвори для птахів за допомогою спеціальної насадки на дриль. Всі нерівності та зазубрини на поверхні дошки обробіть наждачкою. Трохи нижче за великий отвор просвердліть дірочку, куди потім треба буде вставити паличку — жердинку.

майстер-клас як зробити декоративну огорожу своїми руками

З невеликих дощок зробіть дах для кожної планки декоративної огорожі. Дах прибивається цвяхами.

майстер-клас як зробити садову декоративну огорожу своїми руками

Пофарбуйте паркан нетоксичною фарбою. Занадто яскраві кислотні кольори краще не вибирати. Це може відлякати птахів. Дайте пофарбованим планкам паркану висохнути.

як зробити садову декоративну огорожу своїми руками

Викладіть планки огорожі лицьовою стороною донизу в тому порядку, в якому вони стоятимуть. Скріпіть їх разом, прибивши ззаду дві довгі планки. Для того, щоб дошки були на однаковій відстані, використовуйте дерев'яний брусок як роздільник. В отвори для жердинок вставте палички. їх бажано посадити на столярний клей, щоб не вивалилися під вагою якогось великого або дуже активного птаха.

декоративна огорожа своїми руками для саду

Готовий паркан вкопуємо в землю або вставляємо в «рейки» з двох дощок, які вже вкопані в землю. Ось так у ландшафтному дизайні дачної ділянки з'явиться декоративний паркан, зроблений своїми руками, який напевно припаде до душі всім мешканцям та гостям вашої дачі!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *