Босоніжки від Pedro Lourenco

Бразильський дизайнер Педро Лоренцо (Pedro Lourenco) у співпраці з Олександром Бірманом (Alexandre Birman) створює цікаву колекцію одягу та взуття з натуральних матеріалів. На особливу увагу заслуговують оригінальні дерев'яні босоніжки, що стали візитною карткою взуттєвої колекції дизайнерів.

дерев'яні босоніжки

Дерев'яні босоніжки поєднують у собі високий каблук 13 см та модну танкетку. Завдяки такому високому підбору та маленькій підошві розмір ноги візуально здається меншим. Особливість дизайну босоніжок – дерев'яні циліндри, схожі на пробки від вина. Циліндри розташовані між шкіряною устілкою та танкеткою. Здається, що ці циліндри обертаються, і нога зараз поїде вперед!

босоніжки від Pedro Lourenco

Босоніжки прив'язуються до ноги товстим плетеним шнуром, який проходить через смужку на тканині сандаль і шкіряну на підйомі ноги. П'ята також виготовлена з натуральної шкіри.

білі босоніжки на танкетці від Pedro Lourenco

У колекції представлені два колірні рішення – білі дерев'яні босоніжки та чорні.

чорні дерев'яні босоніжки

У чорному варіанті каблуку та підошві залишили натуральний вигляд дерева.

босоніжки від Pedro Lourenco

З величезним задоволенням носила б влітку таке взуття. Разом з одягом із льону чи інших натуральних матеріалів, з дерев'яними аксесуарами босоніжки виглядали б дуже стильно.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *