Вибір відповідного чоловічого браслета

Раніше вважалося, що ювелірні прикраси створені виключно для жінок, а представники сильної половини людства можуть дозволити собі лише обручку, і при цьому вона має виглядати максимально просто і суворо. Зараз цей стереотип вже не актуальний, адже на перше місце виходить свобода самовираження та можливість не бути схожим на інших. Сучасні стилі дуже різноманітні і в них можна включати будь-які аксесуари, які подобаються та викликають позитивні емоції.

Чоловічі браслети на руку зараз – стильні та модні аксесуари. Асортимент моделей дуже різноманітний, тому кожен зможе підібрати собі варіант, який максимально сподобається та підійде за уподобаннями. Для виготовлення використовують не тільки метал, але також натуральну та штучну шкіру, дерево, шнурки. Можуть виникати складнощі з вибором браслета, тому що не всі варіанти мають однакові характеристики.

Які різновиди чоловічих браслетів?

Існує дуже багато варіантів прикрас для рук, розроблених безпосередньо для чоловіків, поціновувачів максимальної свободи та можливості виглядати так, як подобається. Як мовилося раніше, для виробництва використовуються різні матеріали.

Але крім цього, браслети відрізняються за типом плетіння:

  • Якірне. Такий варіант подобається багатьом чоловікам. Тут ланки вироби з'єднують в одне цілісне, маючи перпендикулярно один до одного. Елементи мають універсальну овальну форму, тому такий браслет вважається класичним.
  • Панцирне. Це ряд ланок, розташованих на одній лінії. Такий браслет відрізняється винятковою міцністю. Покупці віддають перевагу як традиційним варіантам такого плетіння, так і різновидам, наприклад, кобре, ромбо, оні пантери.
  • Бісмарк. Такий браслет зможе створити лише професійний майстер-віртуоз. Цей аксесуар виглядає дуже яскраво, в ньому є нотки аристократичності. Бісмарк існує також у королівському варіанті плетіння.

Як визначити розмір браслета?

Також потрібно правильно визначити обхват зап'ястя. Найпростіше зробити це, обхопивши його двома пальцями, вимірявши відстань і додавши пару сантиметрів. Більше не можна, інакше браслет злітатиме з руки. При виборі необхідно враховувати наявність застібки. Якщо вона є, додаткових сантиметрів додавати не потрібно. Необхідно визначитися і із щільністю прилягання.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *