Бюджетні бензопили для дому або дачі

Якщо ви хочете купити бензопилу для роботи на приватній ділянці або дачі, при цьому не переплачуючи за непотрібні функції, зручності та бренд, вам потрібно звернути увагу на наступні моменти:

  1. Потужність
  2. Довжина шини
  3. Безпека
  4. Вага
  5. Зручність використання
  6. Бренд та сервіс

Все перелічене вище має велике значення і безпосередньо впливає на вибір бензопили для дачі. Успіхом є вибір пилки, яка має оптимальне співвідношення ціна-якість. Давайте детальніше опишемо кожен із пунктів списку.

Потужність

Потужність – основний фактор, який впливає на вибір інструменту. Побутова модель має потужність у межах від 1,7 до 2 кінських сил. Такої пили буде достатньо для обрізки дерев, заготівлі дров та інших господарських робіт. Дана потужність є оптимальною для пилки, яка нам потрібна, проте ви можете вибрати модифікації потужніше до 3,5 к.с., особливо якщо ви плануєте працювати часто. Вибирати більш потужну пилку недоцільно, оскільки її вартість буде значно вищою, а скористатися перевагами ви не зможете.

Довжина шини

Довжина шини – від цього показника залежить, якого діаметру брус ви зможете розпиляти. Як правило, для побутових пил цей показник стандартний і становить від 30 до 40 см. Пилки з довшою шиною призначені для інших завдань, проте ви можете розглянути пилки з меншою довжиною, якщо вам потрібна більш компактна та легка пилка.

Безпека

Безпека – те, на чому не варто економити. Купуйте пилки із захистом від випадкового включення, а також зі справним швидкодіючим гальмом ланцюга. Це дозволить вам повністю убезпечити себе від травм.

Вага

Вага – один із не менш значущих параметрів. Залежно від того, чи будете ви працювати протягом тривалого часу, варто звертати на нього увагу. Якщо ви плануєте здійснювати тривалі роботи, намагайтеся вибирати найлегшу модель, щоб зменшити навантаження на руки. Пам'ятайте, що вага пили залежить від потужності. Чим потужніша пилка тим більше вона важить.

Зручність

Зручності – це те, що буде плюсом і дозволить вам комфортно експлуатувати інструмент. Наприклад, плюсом буде безключова можливість регулювання натягу ланцюга. Таким чином, істотно прискорюється і спрощується цей процес, і вам не потрібно використовувати додаткові інструменти. Захист від вібрації допоможе зменшити навантаження на руки користувача. Паливопідкачуючий насос Праймер і система Легкого старту спростить запуск пили, що особливо відчутно взимку.

Бренд та сервіс

Бренд та сервіс – важливий показник. Вибирайте продукцію відомих марок із реальним та якісним сервісним обслуговуванням. Плюсом буде наявність сервісного центру поблизу.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *