Вінтажний диван зі старої скрині своїми руками

На сьогоднішній день скриня в інтер'єрі - предмет досить рідкісний, але здатний надати кімнаті трохи вінтажного настрою. Хоча якщо ви вважаєте, що такий декор занадто старомодний, тобто більш цікаве та практичне застосування для старої дерев'яної скрині. Пропонуємо зробити своїми руками зі старої скрині невеликий диван з дуже незвичайною оббивкою м'яких подушок! 
Отже, ви знайшли на бабусиній дачі мотлох і ставите питанням, що ж зробити зі знайденої старої скрині. Упорядкуйте його, добре почистіть, зніміть стару фарбу і відполіруйте, заново пофарбуйте або розпишіть візерунками. Звичайно, зовнішній вигляд скрині можна залишити таким, як є, з усіма мітками часу, тоді диван вийде антикварний, старовинний, і такий стиль може вибиватися із загального дизайну інтер'єру кімнати або веранди. Продумайте заздалегідь, де стоятиме новий «старий» диван і з чим поєднуватиметься.

стара скриня процес диван своїми руками

Для цього проекту зніміть кришку та випиліть передню стінку скрині, залишивши відступи від країв.

софа своїми руками із скрині

З товстих листів ДВП зробіть обшивку сидіння та спинки зі старої скрині.

диван своїми руками із скрині

Подушки можна взяти від старого дивана, замовити чи зробити самостійно. Родзинкою цього проекту є надзвичайно нестандартний вибір матеріалу для оббивки – велосипедні камери! Здалеку здається, що диван – шкіряний, хоча це лише розрізані і пошиті камери. У плані практичності чохол із велосипедних камер прослужить дуже довго, але в спеку на такому дивані сидіти буде неприємно, адже фактично сидіння – гумове.

деталі оббивки дивана з велосипедних камер

Для зручності та мобільності до днища дивана-скрині прикріпіть колеса, досить великі і міцні, щоб витримати і вагу скрині, і вагу людей, що сидять. диван своїми руками із скрині та камер диван своїми руками зі старої скрині та камердиван своїми руками із скрині та камер

Зберегти та поділитися:


Читайте також: