Використання старих дверей як рами для фотографій

Старим міжкімнатним і зовнішнім дверям можна подарувати нове життя як оригінальний декор інтер'єру. Способів органічно вписати непотрібні двері в дизайн приміщення існує чимало, але сьогодні розглянемо кілька прикладів використання старих дверей як рами для фотографій та картин.

двері як рама для фотографій

Для такої мети ідеально підійдуть французькі двері зі скляними вставками або суцільні дерев'яні із різьбленими квадратами. Залежно від стилю інтер'єру старі двері можна як оновити і пофарбувати, так і залишити в антикварному вигляді, з усіма слідами тривалої служби.

нове життя старих дверей як рамки для фотографій

Продумайте заздалегідь які фотографії і в якому порядку ви розмішатимете на двері. Це можуть бути чорно-білі або кольорові фотографії, пейзажі чи сімейні знімки, картини чи колажі з журналів. Цінно те, що ви можете змінювати експозицію хоч щодня, при цьому не псуючи стіну. Головне - міцно і надійно прикріпити двері до стіни, адже її вага, як правило, немаленька.

використання старих дверей

Знімки можна розміщувати як у своїх маленьких рамках, так і прямо на поверхню дверей. Використовуйте двосторонній скотч або кнопки. Французькі двері без стекол можна просто притулити до стіни, а фотографії чи малюнки поставити на планки.

нове життя старих дверей як рами для картин

Якщо прибити до дверей кілька гачків, а зверху – поличку, то використовувати старі двері можна як творчу вішалку для передпокою. Усіх, хто прийшов у будинок, зустрічатимуть фотографії сім'ї та милі записочки.

старі двері - вішалка для одягу та рама для фотографій

Як для старих дверей, так і для нових можна використовувати дверний декор, що дозволить оригінально її прикрасити, оновити і надати унікального стилю.

старі двері - вішалка для одягу та рама для фотографій

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *