Новорічні композиції 2024 року своїми руками

Традиційний новорічний декор будинку — ялинка зі скляними кулями та іграшками, гірлянди та дощик можна доповнювати або зовсім замінити іншими варіантами прикрас.

квітковий новорічний декор

Сьогодні живі квіти можна придбати будь-якої пори року, тому пропонуємо зробити новорічні квіткові композиції, які стануть центральним елементом сервірування святкового столу та прикрасять інтер'єр кімнати.

сервірування новорічного столу живими квітами

Основні правила для квіткових композицій

Якщо Ви плануєте використовувати новорічні квіткові композиції як декор святкового столу, бажано дотримуватися певних простих вимог:

  • квіти не повинні мати сильний аромат, тому що комусь із гостей цей запах може не подобається або викликати алергію;
  • квіткова композиція повинна бути чистою, свіжою та акуратною, оскільки передбачається близьке сусідство з харчовими продуктами та стравами, тому подбайте про те, щоб хвоя, листя, пелюстки чи пилок не обсипалися на тарілки;
  • якщо в центрі композиції будуть ґрунтові рослини, приховайте землю під мохом, листям або декоративними прикрасами, вигляд чорного ґрунту не сприяє апетиту.

новорічні квіткові композиції з ліліями та свічкою

цвіточні-украшенія-нові-год-27

Новорічні композиції із живих квітів

Традиційно для новорічного декору прийнято використовувати білі квіти та зелень, щоб вони нагадували засніжені сосни та їли у лісі.

центральний елемент новорічного столу

Окрім зеленого та білого, у новорічних квіткових композиціях святково виглядає червоний колір, а також сріблясті та золотаві деталі. Звичайно, ви можете використовувати будь-які інші кольори, але постарайтеся, щоб букет не був надто строкатим та яскравим. Використовуйте троянди, гвоздики, хризантеми, лілії, тюльпани, орхідеї, фрезії та інші квіти.

біло-червоні новорічні композиції

Крім живих квітів, у композиціях можна використовувати шишки, хвойні гілки, листяні зелені гілки, мох, стрічки, мережива, ялинкові іграшки, мішуру, намисто, декоративні свічки.

новорічні квіткові композиції з трояндами та іграшками.

Не обов'язково ставити високі квіти у вазу серед страв можна зробити невелику квіткову композицію заввишки максимум 20 см. Для цього обріжте квіти і поставте у воду в невелику посудину — вазу, банку, чашу або піалу. Посудину потім можна прикрасити мішурою, органзою, мереживом або стрічками. Для зміцнення зрізаних кольорів у композиції можна використовувати флористичну губку. З неї потрібно вирізати основу, добре полити та поставити у відповідну ємність. Потім у губку встромити гілки та квіти так, як підкаже Вам фантазія.

квіткові композиції новорічні

Не забудьте, що у квітів із пилком, наприклад, у лілій, варто заздалегідь зрізати тичинки. Центром композиції можуть стати фрукти, шишки чи свічка. Не забудьте про тематичну прикрасу ялинковими іграшками та іншими атрибутами зимових свят.

Квіткові композиції на новий рік у горщиках.

Ще одним варіантом новорічної квіткової композиції є кімнатна рослина в горщику. Важливо, щоб рослина була красивою, здоровою та доглянутою. Горщик із квіткою добре полийте, витріть листя від пилу, поставте в декоративну посудину або на тарілку, а потім прикрасьте її папером, тканиною, стрічками та ялинковими іграшками.

цвіточні-украшенія-нові-год-05

Так звичайна рослина з підвіконня набуде святкового елегантного вигляду. Не забудьте приховати землю в горщику мохом, галькою, шишками або мішурою. Як сервірування столу підійдуть азалії, фаленопсис, цикламени, бегонії, фіалки та інші.

За Біблією, волхви знайшли новонародженого Ісуса, йдучи за яскравою зіркою на небі. З тих пір зірка стала символом Різдва, а декоративна рослина пуансетію або молодий красивий дуже схожа на неї.

новорічні квіткові композиції наймолодший

Пуансеттія з яскраво-червоними чи білими суцвіттями — чудовий подарунок на Новий рік та гарна альтернатива зрізаним квітам та букетам. Його можна поставити до центру святкового столу, а потім прикрасити підвіконня.

Цікаві ідеї композицій

цвіточні-украшенія-нові-год-13 цвіточні-украшенія-нові-год-14 цветочні-украшенія-нові-год-15 цветочні-украшенія-нові-год-17цветочні-украшенія-нові-год-02

флористичні новорічні композиції новорічний декор цієтувальні композиції новорічний декор живими квітами новорічний букет з трояндами новорічні квіткові композиції з троянд червоний амариліс як новорічний декор

новорічні квіткові композиціїноворічні квіткові композиції - сервірування столу цвіточні-украшенія-нові-год-01 цвіточні-украшенія-нові-год-04 цвіточні-украшенія-нові-год-06 цветочні-украшенія-нові-год-07 цвіточні-украшенія-нові-год-09 цвіточні-украшенія-нові-год-10 цветочні-украшенія-нові-год-19 цвіточні-украшенія-нові-год-21 цветочніе-украшенія-нові-год-22 цветочні-украшенія-нові-год-23 цвіточні-украшенія-нові-год-24 цвіточні-украшенія-нові-год-25 цвіточні-украшенія-нові-год-26

цвіточні-украшенія-нові-год-03

новорічний декор трояндами

Щасливого святкування Нового 2021 року та Різдва!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *