Підставка для телефону з картону

Смартфони та телефони міцно увійшли до нашого життя. Без них – нікуди. Ви коли-небудь вважали, скільки разів на день ви берете смартфон в руки і скільки часу ви на нього витрачаєте? Спробуйте результати можуть здивувати! Сьогодні ми зробимо користування телефоном ще зручніше, вірніше, зробимо так, щоб він завжди залишався на увазі. Пропонуємо дуже простий та легкий майстер-клас «Підставка для телефону з картону»!

підставка під телефон із картону своїми руками

Для роботи знадобиться майже нічого:

  • картонний рулон від туалетного паперу;
  • ножиці;
  • маркер (фломастери, наклейки - опціонально);
  • 10 хвилин часу.

? Крок 1. Візьміть картонний рулон від туалетного паперу. Якщо його немає - не біда, візьміть щільний картон (можна кольоровий картон для дитячої творчості), виріжте смужку, поверніть у рулон і надійно заклейте краї. Важливо, щоб клей був добрим і рулон з часом не розклеївся.

? Крок 2 Притисніть трохи рулон і намалюйте маркером лінію так, як показано на фотографіях нижче. Зверніть увагу на дві паралельні короткі лінії – це буде виріз під смартфон. Його ширина повинна бути трохи більшою за товщину смартфона. Ножицями обережно виріжте картон по лінії.

підставка під телефон із картону своїми руками

? Крок 3 Сама підставка готова, тепер можна її декорувати, наприклад розмалювати чорним маркером, обклеїти кольоровим папером або смішними наклейками.

підставка під телефон із картону своїми руками

За таким же принципом можна зробити підставки для планшетів, тільки для них знадобиться або два картонні рулони від туалетного паперу, або один, але більший діаметр.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *