Килимок своїми руками зі старих шкіряних ременів

Ніщо не вічне, і навіть поясок або ремінь із натуральної шкіри після тривалого активного використання може зноситися, порватися або просто дуже набриднути. Що вже говорити про ремені зі штучної шкіри, чий термін життя буває зовсім недовгим. Але і зараз прозвучить банальна, але така вірна фраза, не поспішайте викидати потертий пояс! Знайдіть у друзів, знайомих або на блошиному ринку ще з десяток ременів і зробіть незвичайний килимок своїми руками, що органічно впишеться в інтер'єр у стилі ретро, вінтаж, стимпанк і навіть модерн! 

Зробити килимок своїми руками із ременів дуже просто. Є кілька варіантів, але основних два, залежно від методу з'єднання ременів між собою.

Для першого варіанта знадобляться 10-12 натуральних або штучних шкіряних поясів, шило або шкірний перфоратор, мотузка або мотузочка.

килимок своїми руками зі шкіряних ременів

Пояси попередньо зробіть однаковою довжини, відрізавши пряжку. Виконайте отвори по краях ременів на відстані приблизно 2-3 см один від одного і 0,5 см від краю. Зшийте їх разом, використовуючи конопляну тонку мотузку. Порядок протягування мотузки — довільний, можна шити вздовж поясів, упоперек, хрест між отворами. Також дуже стильно виглядатимуть металеві скоби замість мотузки.

Другий варіант передбачає наклеювання ременів на основу. У такий спосіб можна викладати різні візерунки, робити «шахівницю», «ялинку», «зигзаг» тощо.

килимок своїми руками зі шкіряних поясів

Порядок роботи аналогічний попередньому варіанту. Важливе зауваження: ремені не повинні бути м'ятими! Інакше килимок своїми руками вийде хвилястим. Готуємо ремені, відрізаємо пряжки. Для того щоб викладати візерунки, ремені необхідно порізати на кілька частин. "Сім разів відмір один раз відріж!" - продумайте заздалегідь, як виглядатиме килим, прикиньте, якого розміру мають бути окремі шкіряні елементи. Намітьте дрібним на ременях лінії відрізу, і лише потім беріть ножиці до рук. Як основу можна використовувати щільну тканину або гуму. Виріжте з полотна прямокутник бажаного розміру. Викладіть на ремені у вибраному порядку. Виворітну частину ремінцем добре б попередньо знежирити. Потім наносимо суперклей, придатний для склеювання шкіри і тканинного полотна, притискаємо до основи і відразу ж витираємо ганчірочкою надлишки клею, що виступили. Майстер клас з фотографіями нижче:

майстер - клас як зробити килимок своїми руками з ременів майстер - клас як зробити килимок своїми руками з ременів leather-belt-mat-14 leather-belt-mat-16 leather-belt-mat-17

А тепер уявіть, що у такий спосіб можна повністю покрити всю підлогу в кімнаті! Не знаю, скільки знадобилося ремінців і як довго їх збирали, але виглядає вражаюче і дуже стильно! Ремені наклеювали на панелі із фанери, а потім декоровані панелі укладали на підлогу. Таке покриття можна поєднувати з паркетною дошкою чи ламінатом.

покриття підлоги зі шкіряних ременів декор підлоги своїми руками шкіряними ременями дверний килимок з ременів половик своїми руками зі шкіряних ременів

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *