Підставки для торта, тістечок та фруктів своїми руками

Апетитний, повітряний, кремовий торт сам є кращим прикрасою святкового столу під час десерту. Отже, йому саме місце стояти в центрі столу на невеликому постаменті. підставці, яку легко зробити своїми руками. Якщо додати до підставки ще кілька «поверхів», вийде оригінальна багатоярусна підставка для фруктів, цукерок та тістечок.

Для створення своїми руками такої оригінальної підставки для десерту знадобиться різний посуд – чашки, вази, келихи, склянки, піали, блюдця та тарілки! Подивіться за дверцятами вашого серванту або посудної шафи - напевно знайдеться дуже рідко або ніколи не використовуваний посуд, який шкода викинути і прилаштувати нікуди. Чому б не подарувати їй другий шанс стати центральною окрасою будь-якого святкового застілля?

Такі підставки можуть стати самостійним декором інтер'єру або використовуватися для зберігання біжутерії, прикрас та інших дрібних речей.

Всі деталі кріпляться між собою клеєм для скляних (порцелянових, керамічних) поверхонь. Придбати такий клей можна практично у будь-якому господарському чи будівельному магазині. Якщо підставка використовуватиметься для харчових продуктів, обов'язково перевірте маркування клею — чи підходить він для склеювання посуду!

Технологія дуже проста. Приготуйте посуд, з якого ви робитимете підставку. Добре її вимийте, висушіть та знежиріть поверхні, які приклеюватимуться. Для знежирення підійде і звичайна рідина для зняття лаку з нігтів.

Як підноси виступатимуть блюдця та тарілки, а сполучними елементами — чашки, вази та склянки. Перевертаємо тарілку і намічаємо олівцем місце з'єднання з наступним посудом, дуже бажано посередині. Тоді вся конструкція буде акуратно рівною і без перекосів. Потім наносимо клей тонким шаром на обидві знежирені поверхні, добре притискаємо на кілька секунд і придавлюємо склеєні частини якимось важким предметом (важкий том книги підійде). Відразу ж ганчірочкою акуратно прибираємо надлишок клею.

Залишіть прес на 15-20 хвилин і потім повторіть усю процедуру для наступного ярусу, якщо ви робите багатоярусну підставку.

Цікаві композиції виходять при поєднанні різноманітного посуду. Спробуйте поекспериментувати з будь-якими ємностями, щоб отримати оригінальні та неповторні таці для фруктів, десертів, тортів та прикрас!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *