Ліжко з бетонних блоків для стін своїми руками

Може здатися дивним, як цікаво можуть виглядати в інтер'єрі будівельні бетонні блоки. Форма блоків дозволяє створювати з них різноманітні меблі – стелажі, полиці, тумбочки та навіть ліжка. Виїмки в блоках ідеально підходять для зберігання невеликих речей та предметів.

ліжко своїми руками з бетонних блоків

Ліжко своїми руками, зроблене з бетонних блоків і листа фанери - прекрасне і, що важливо, недорога альтернатива дизайнерським рішенням і каркасам серійного виробництва. Безперечно, таке ліжко впишеться далеко не в кожен інтер'єр. Шорстка фактура бетону надає ліжку трохи грубуватий, агресивний вигляд, що буде органічно виглядати в інтер'єрі спальні з елементами стилів ростик, індастріал, гранж.

ліжко своїми руками з бетонних блоків для стін

Якщо блоків достатньо, краще викласти цілісний каркас розміром з матрац або трохи більше. Якщо ж блоків є небагато, то їх можна викладати з проміжками, а зверху укласти лист фанери. Вага бетонних блоків не дозволить всій конструкції вільно зрушуватись з місця. За бажання до стінових блоків можна прикріпити спеціальний меблеві слайдери, які запобігають псуванню підлоги при переміщенні блоків, а також полегшать це завдання.

каркас ліжка своїми руками з бетонних блоків бетонні блоки для кістяка ліжка

Усього з двох бетонних блоків можна зробити тумбочку в комплект до ліжка своїми руками. А якщо блоків залишилося більше, то остаточний дизайн меблів залежить тільки від вашої фантазії.
тумбочка з бетонних блоків своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *