Добротний стіл у стилі лофт від Richard Velloso

Меблі, зроблені з вторсировини, мають особливий шарм і мають свою історію. Старе перероблене дерево у новостворених предметах виглядає надзвичайно благородно, а головне, такий підхід екологічний і не загрожує лісам вирубуванням. Тепла естетика старих дубових дощок та гладка присутність переробленої сталі роблять стіл у стилі лофт Walter Desk антикварним, у поєднанні з промисловим дизайном та навмисною грубістю.

робочий стіл із переробленого дерева та сталі

Стіл у стилі лофт

Дизайнер Richard Velloso описує свій витвір як вражаюче злиття гарячого та холодного, гладкого та грубого, нового та старого, сільського та індустріального, творчого та функціонального.

стіл у стилі лофт

Стіл у стилі лофт має ніжки незвичайної форми - хрест-навхрест, що надає всьому столу невелику схожість з гідравлічними підйомниками ножичного типу, як ці - http://sv-e.com/. Але конструкція не складається, навпаки, ніжки дуже міцні, щоб витримати вагу сталевої стільниці, ящиків та всього того, що власник може помістити на робочу поверхню. Затиснуті між суто промисловими елементами, три висувні ящики різних розмірів зроблені з повторно використаного дуба. Деревину навмисно залишили необробленою, щоб виставити напоказ сліди колишнього життя дерева. Ці ледь помітні знаки історії роблять кожен стіл у стилі лофт абсолютно унікальним та неповторним. Відмінний вибір для кабінету, офісу чи інтер'єру у скандинавському стилі, індастріал чи лофт.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *