Чорно-білий інтер'єр апартаментів Kasia Orwat

Дизайнер Kasia Orwat розробила цікавий монохроматичний чорно-білий інтер'єр квартири, розташованої у Познані, Польща. Чорний і білий — два контрастні полюси, єдині у своїй протилежності. Інтер'єр апартаментів також вирішений за принципом чіткого зонування кольорів. В одній частині приміщення домінує білий колір, а в іншій — чорний. І це не тільки естетична забаганка дизайнера, такий поділ насамперед пов'язаний із ретельно продуманою функціональністю простору. 

чорно-білий інтер'єр - зона кухні та їдальні

Біла зона є житловою, саме там відбувається щоденна активність та відпочинок. Функції кухні, їдальні, вітальні, спальні та робочого місця гармонійно взаємодіють один з одним, тому що немає жодного очевидного поділу в житловій зоні. Легкі багатофункціональні меблі та мобільне внутрішнє освітлення на основі рейок полегшують життя власника, адаптуючись до його нагальних потреб.

чорно-білий інтер'єр квартириЧорна частина апартаментів призначена для зберігання речей. Повністю чорна стіна ховає двері у простору вбиральню, з якої можна потрапити у ванну.

вбиральня в чорно-білому інтер'єрі спальні

вбиральня в чорно-білому інтер'єрі

двері в чорно-білому інтер'єрі спальніРізноманітність оздоблювальних матеріалів створюють дуже приємний чорно-білий інтер'єр. Проста підлога з різними текстурами також працює за принципом розмаїття. Стеля і стіни пофарбовані матовими фарбами, а шафи з глянсовими поверхнями візуально збільшують порівняно невеликий простір в 46 м², виступаючи як дзеркала. Завдяки цим прийомам, а також відсутності громіздких меблів та зайвих речей, приміщення виглядає просторішим.

чорно-білий інтер'єр вітальні

Такий чорно-білий інтер'єр ідеально підходить для сучасної молоді, активної, рухливої, що прагне до нових цілей!

чорно-білий інтер'єр квартири

У дизайні будь-якого приміщення дуже важливо використовувати якісні деталі та фурнітуру, адже навіть такі дрібниці як http://uplotniteli.com/uplotniteli-dlya-okon-i-dverej/ роблять «погоду в будинку».

деталі декоративної стіни на кухні

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *