Деревка в чагарниках: декор квіткових горщиків

Перетворіть ваші горщики з кімнатними рослинами на садибу, міні-село чи навіть невелике місто! При цьому звичайні рослини чарівним чином стануть величезними деревами, полями та лісами у казковій країні Ліліпутії на підвіконні. Оригінальний декор квіткових горщиків – далі.

декор квіткових горщиків

Ці невеликі, приємних пастельних квітів та мультяшних форм будівлі зроблені із щільного водонепроникного паперу, який спокійно витримає дощ із лійки. Бракує тільки крихітних чоловічків для повної ілюзії казкового села!

будиночок з паперу як декор квіткових горщиків

Такий декор горщиків квітів відразу народжує інші варіанти оформлення. Наприклад, маленькі копії справжніх будинків та хмарочосів, фортець та замків, з жителями та навіть якоюсь інфраструктурою. Хоча, мабуть, це було б надто й найкращим варіантом прикраси будуть саме такі простенькі та забавні паперові будиночки з драбинками.

Прикрашений таким чином квітковий горщик із рослиною стане оригінальним подарунком друзям та близьким. Поруч із будиночків у землю можна встромити табличку з привітанням та побажанням.

декор горщиків з рослинами

будиночки з паперу як декор кімнатних рослин

Думаю, що нескладно буде зробити щось подібне і своїми руками. Довгими зимовими вечорами, з дітлахами можна створити свою міні-селу в чагарниках і джунглях кімнатних рослин! А іграшкові чоловічки та фігурки з Кіндерсюрпризів стануть її першими жителями.

декор квіткових горщиків будиночками з паперу

Подібну інсталяцію можна зробити в саду на клумбах або на грядках на городі.

Фотографії: ontwerpduo

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *