Вертикальний сад аерофітів у рамі

Що вам звичніше бачити в дерев'яній рамі на стіні? Напевно, картину або фотографію, можливо, карту світу або якийсь колаж. Але навряд чи вам спаде на думку, що в картинну рамку можна поселити справжні рослини! Живі картини є досить популярним останнім часом напрямом інтер'єрного озеленення — вертикальний сад. 

вертикальний сад тиландсії в інтер'єрі

Вертикальне озеленення інтер'єру можна вирішити кількома способами. Наприклад, для рослин, що вимагають посадки в ґрунт, можна використовувати підвісні контейнери, системи або спеціальні мішки з матеріалу, крізь який проростають стебла. Але є й інший варіант — створити вертикальний сад із аерофітів, тобто рослин, які не треба садити у ґрунт. Такі види одержують вологу прямо з повітря.

вертикальне озеленення інтер'єру

Прикладом такої рослини може бути кілька видів тиландсії — мешканки тропічних вологих лісів. Головною умовою її комфортного існування будинку є висока вологість повітря та тепло. Такі рослини краще містити в спеціальному флораріумі, але можна також помістити їх у ванну або в банан сауни.

інтер'єрний вертикальний сад у рамі

Є види аерофітів, які можна спокійно поселити у вітальні чи спальні у світле місце без прямих сонячних променів. Їх слід регулярно обприскувати, можна навіть кілька разів на день. Для того щоб створити живу картину-композицію на стіну з аерофітів, потрібно взяти дерев'яну або пластикову раму для картин, натягнути дрібну або велику металеву сітку і помістити в неї рослини, зачепивши їх вусиками за сітку. Ще приклади вертикального озеленення дивіться на сайті http://www.dlc.dp.ua/ozelenenie/vertikalnoe-ozelenenieвертикальний сад аерофітів в інтер'єрі вертикальний сад у рамі на стіні рама для вертикального озеленення приміщень

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *