Азербайджанські килими як сучасне мистецтво

Бакинський мультимедійний художник Faig Ahmed створює оригінальні витвори мистецтва, переосмислюючи та перетворюючи традиційні азербайджанські килими ручної роботи. Художник розбирає звичайну структуру килимів і випадково видозмінює або переставляє їх компоненти, черпаючи натхнення в сучасній геометрії.

азербайджанські килими Faig Ahmed

Ми звикли бачити на стінах приміщення шпалери, плитку або традиційні килими, але результат роботи дизайнера часом просто гіпнотизує: простір неправильних ліній і візерунків, які «випливають» з килима на підлогу, виступають за його межі або утворюють опуклості та нерівності. Перфекціоністам та консерваторам, напевно, такий нестандартний дизайн ріже очі. Так і хочеться виправити все!

незвичайний дизайн килимів Faig Ahmed

Поєднання традиційного та сучасного є ключовим аспектом, що визначає азербайджанські килими Faig Ahmed.

«Моя творчість спрямована на перетворення до невпізнанності усталених меж сприйняття. Якщо чесно, я роблю речі без роздумів, це мій миттєвий вираз творчості. Такі ж зміни відбуваються в сучасному світі щодня — ідеї, сформовані протягом століть, раптом змінюються в момент. Я просто роблю сміливі експерименти і поміщаю їх в арт-простір, довіряючи себе і моє мистецтво глядачеві».

оригіальні азербайджанські килими Faig Ahmed

Думаю, більшість із вас хотіли б бачити ці роботи в музеї, але наважилися б ви експериментувати з цими незвичайними килимами в домашніх умовах? На стіні або на підлозі такий оригінальний дизайн буде виглядати цікаво в будь-якому інтер'єрі.

нетрадиційний оригіальний дизайн килимів Faig Ahmed незвичайні килими від Faig Ahmedнезвичайні килими від Faig Ahmed оригінальні килими від Faig Ahmed нетрадиційні килими від Faig Ahmed нетрадиційні азербайджанські килими від Faig Ahmed оригінальні азербайджанські килими від Faig Ahmed оригінальні азербайджанські килими від Faig Ahmed оригінальні азербайджанські килими від Faig Ahmed

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *