Дизайн стель: стильні та нетрадиційні ідеї

Багато людей воліють прості білі стелі. Чому? По-перше, це традиційний і практично завжди безпрограшний варіант. По-друге, зробити чисто білу стелю простіше і дешевше різних незвичайних проектів, хоча й не завжди. І, по-третє, люди часто заперечують можливість зробити незвичайний дизайн стель або просто про неї не знають. Білі стелі - чудове класичне рішення дизайну для будь-яких приміщень, для інтер'єру квартир, офісів та громадських закладів. Але є й інші дуже цікаві, нетрадиційні та вражаючі способи його створення.

дизайн стелі

Нижче ви знайдете дивовижну колекцію ідей дизайну стель, які можуть допомогти вам зробити принаймні одну з кімнат оригінальною та несхожою на інші. Тут ви знайдете стелі як просто пофарбовані на відміну від білого кольору, так і з нанесеними візерунками та орнаментами, розмальовані за мотивами фресок та шедеврів світового живопису, обклеєні кольоровими шпалерами, прикрашені дерев'яними панелями, молдингом, гіпсовими розетками, натяжні тощо.

дизайн стель

Кожен дизайн стелі доповнює загальний концепт інтер'єру, а в окремих випадках є його основним компонентом. На інші елементи інтер'єру можна і не звертати уваги, а лише ходити з піднятою головою, доки не заболить шия! Колір і фактура стелі впливають на сприйняття висоти приміщення. Як правило, хочеться візуально зробити стелю вищою. Цій меті допоможуть досягти холодні кольори та відтінки — зелений, блакитний, синій. Теплі кольори, навпаки, візуально наближають поверхню, тому стеля може здатися трохи нижче. Ну, досить тексту, давайте насолоджуватися і надихатися ідеями!

дизайн стель дизайн стель дизайн стель із зображенням неба

стелі дизайн з жовтими шкіряними панелями

дизайн стелі дизайн стелі дизайн стелі дизайн стелі дизайн стелі дизайн стелі дизайн стелі дизайн стелі дизайн стелі дизайн стелі дизайн стелі дизайн стелі дизайн стелі дизайн стелі дизайн стелі дизайн стелі

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *