Карниз своїми руками із гілки дерева

Штори є традиційним і часто невід'ємним елементом дизайну приміщення, що зберігає наше приватне життя від очей інших людей. Зараз на ринку представлений дуже широкий вибір віконних завіс, так і карнизів для них. Можна підібрати будь-який варіант, що ідеально вписується у ваш інтер'єр, але все це вимагатиме деяких фінансових витрат. Пропонуємо подивитися, як можна швидко, легко і без серйозних капіталовкладень зробити карниз своїми руками в екостилі. 

карниз своїми руками для штор в екостилі

Для того, щоб зробити карниз своїми руками, Вам знадобиться не так багато інструментів і матеріалів:

  • більш-менш прямі та сухі гілки дерева;
  • наждачний папір;
  • пила;
  • дриль та саморізи;
  • за бажанням фарба для дерева або лак;
  • штори, бажано легкі та прості, з натурального матеріалу.

Як зробити карниз своїми руками з гілки

Почніть з вибору відповідних за формою та розміром гілок. Очистіть їх від дрібних сучків так, щоб ви змогли одягнути штори та рухати їх карнизом. Наждачкою можна зачистити краї карниза та його верх, щоб полегшити ковзання завіс. За бажання можна повністю очистити гілку від кори і покрити її лаком або пофарбувати в якийсь колір, але все ж таки вся краса такого карниза - в його природності і грубуватій натуральності, з усіма слідами, залишеними комахами та погодою. Відпиліть від гілки дві короткі, але досить міцні і широкі частини, прикріпіть їх шурупами до стіни. До цих деталей закріпіть основний карниз-штангу з уже одягненою шторою. Штори можуть бути на петлях - вони підвішуються на карниз за допомогою петель, зроблених з основної тканини або будь-якої обробки. Завіси на зав'язках можна прив'язати до карниза після його монтажу. Також штора може бути на лаштунці, вона одягається прямо на карниз.

Готовий карниз своїми руками можна додатково прикрасити дрібними гілочками. Такий декор вікна робить вас ближче до природи, а простір затишніше.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Карниз своими руками из ветки дерева”

  1. Olya

    дуже простий, а головне натуральний декор для дому. Дуже сподобалось )

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *