Сходи: ідея як зберігати сковорідки на кухні

Ящиків, поличок та інших систем зберігання на кухні посуду багато не буває це може підтвердити практично кожна господиня. Особливо тісно у шафах, де зберігаються сковорідки та каструлі всіх розмірів. Та й буває незручно знайти та дістати саме ту, яка потрібна зараз. То навіщо ж ховати улюблену сковорідку і три каструлі, що часто використовуються? Виставити їх напоказ — ось чудова ідея, як зберігати сковорідки на кухні. А допоможе в цьому драбина!

Щоб заощадити цінні квадратні метри корисного простору, посуд можна зберігати на стелі. А точніше під стелею на спеціальних рейлінгах. І хоча рейлінги — більш практичне та сучасне рішення, сьогодні ми подивимося, як для цієї мети використовувати звичайні приставні сходи.

сходи, як зберігати сковорідки на кухні.

Легка переносна драбинка в ролі вішалки для кухонного начиння добре виглядатиме в приміщенні з високою стелею. Але навіть якщо стеля кухні не дуже висока, а вам хочеться задіяти саме цей варіант, то важливо дотримуватися кількох умов. Переконайтеся, що обране місце не є прохідним, інакше ви постійно зачіпаєте головою сковорідки, що висять. Ідеальним місцем для розміщення сходів буде стеля над кухонним островом, столом чи поруч із плитою.

підвісні сходи - ідея як зберігати сковорідки та каструліТакож дуже важливо правильно оцінити вагу всієї конструкції та надійно прикріпити її до стелі, щоб потім не було неприємних наслідків. Лісеня має бути легкою і невеликою, 4-6 горизонтальних перекладин.

як зберігати сковорідки та каструлі за допомогою приставних сходів Можна використовувати як дерев'яні, так і металеві сходи. Каструлі та сковорідки буде зручно підвішувати за металеві гачки, а зверху на драбинку можна поставити кошики та легкі скриньки.

як зберігати сковорідки та каструлі за допомогою драбини

сходи на кухні для зберігання підвішені до стеліЗрештою, якщо підвісити драбинку під стелю немає можливості, то можна її просто притулити до стіни і вішати каструлі на гачки. Правда, в цьому випадку важко сказати, що ви заощаджуєте місце для зберігання на кухні.

ідея як зберігати сковорідки на кухні

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *