Використовуємо географічні карти в інтер'єрі

У душі кожного з нас мешкає мандрівник. І нехай далеко не кожному вдається здійснити подорож навколо світу, ми все одно про це мріємо і в міру можливостей буваємо в інших країнах. Географічні карти в інтер'єрі можна розглядати безкінечно. Карти світу не лише дарують естетичне задоволення від споглядання, а й створюють легку атмосферу романтики та пригод, навівають приємні думки про далекі країни та спогади про Ваші поїздки. Пропонуємо подивитися, як можна використовувати карти світу в інтер'єрі будинку.

1. Географічні карти в інтер'єрі як шпалери

Географічна мапа на стіні стане центральним декоративним елементом інтер'єру кімнати. Сьогодні ми не розглядатимемо стандартний варіант розміщення невеликої карти світу на стіні в рамочці або просто приколотою кнопками. Але якщо у вас є географічна карта великого розміру, можна нею повністю обклеїти стіну. До того ж зараз можна придбати або замовити фото шпалери з вибраним Вами зображенням або вінілові декоративні наклейки на стіну. Карти в інтер'єрі можуть бути сучасними, старовинними навігаційними або абстрактними стилізованими. Це може бути карта світу, частини світу, країни, міста чи схема метро. Найчастіше зображенням карти світу декорують стіни спальні, але так оформити стіни можна у будь-якій кімнаті – ванній, дитячій, вітальні чи кухні. Можна використовувати різні навколотематичні дитячі наклейки на стіну.

географічні карти в інтер'єрі як фотошпалери географічні карти в інтер'єрі як шпалери карта світу в інтер'єрі як фото шпалери

Дуже цікавий варіант для дитячої кімнати. На стіні з географічною картою закріплені скелелазні зачепи, а під ними м'які мати.

географічна карта в інтер'єрі дитячої

шпалери у ванній карті світу

Зверніть увагу на карту - вона виконана в стилі фентезі і до того ж "перевернута". Замість материків — океани, але в місці водних просторів розташовані королівства.

вінілова ліжко на стіні із зображенням карти світу

Для інтер'єрів із сучасних стилях модерн, хай-тек підійдуть стилізовані зображення материків у вигляді точок, ліній, літер та інших художніх прийомів.

стилізована карта світу на стіні

абстрактна карта світу як декор стіни

звернено карту світу на стіні декор стіни шпалерами у вигляді материків стилізована карта світу в інтер'єрі спальні

2. Географічні карти в інтер'єрі в оформленні підлоги та стелі

Якщо декор стін географічними картами досить поширений, рідко можна зустріти таке оформлення підлоги або стелі. Тим не менш, це теж цікавий та оригінальний варіант. Не варто перетворювати всю кімнату на карту світу. Якщо ви вирішили оформити картами підлогу - не потрібно ними декорувати і стіни, і стелю, достатньо підтримати загальну тематику невеликими картами світу в рамках на стіні або аксесуарах.

наповне покриття у вигляді карти світу

географічна карта світу на стелі

Хоча ось цікаве рішення, коли фотошпалери із зображенням географічної карти плавно переходять і на стелю. Але в цьому випадку, щоб не переборщити, у кімнаті більше немає предметів із картами.

географічні карти на стіні та стелі в дитячій

3. Декор дверей та вікон картами світу

Географічні карти в інтер'єрі можуть бути як штори або ролети на вікнах. Їх можна зробити як власноруч, так і замовити у виробників.

ролети вікна з географічних карт декор вікон картами

декор дверей картою світу

4. Меблі з географічними картами

Картками світу можна прикрашати різні меблі. Географічні карти перестають бути саме картами, перетворюючись на декоративне покриття шаф, комодів та інших предметів меблів. Як правило, паперову карту приклеюють на меблі у техніці декупажу. І це виглядає набагато цікавіше ніж просто повісити карту на стіні.

географічні карти в інтер'єрі на меблі

Будь-який комод із декором картами вийде унікальним. Можна повністю покрити всю поверхню комода, так і оформити тільки ящики.
карта світу в інтер'єрі на меблях

географічні карти в інтер'єрі як декор комоду

карта як декор ящиків комода

У такий же спосіб можна прикрасити двері шафи.

географічні карти як декор меблів

А в цьому стільці та столику декупаж у своєму чистому вигляді. Географічними картами покриті всі деталі меблів, від ніжок до перекладин на спинці.

географічні карти в інтер'єрі - стілець декупаж стіл з географічною картою

5. Світильники з географічними картами

Карти світу, підсвічені зсередини лампою, набувають об'ємності і виглядають дуже незвичайно. Але клеїти географічні карти краще на заводські плафони та абажури з метою безпеки, та ще й покривати все протипожежним складом для тканини чи дерева.

абажур з картою світу настільна лампа з географічною картою

географічна карта на торшері географічна карта на стельовому світильнику

6. Географічні карти в оформленні предметів інтер'єру

Безліч дрібних предметів та аксесуарів підтримають географічну тематику інтер'єру. Картини та фоторамки, коробки та підставки, годинники та посуд – все це ви можете обклеїти картами або зробити декупаж. В даний час активного використання GPS навігаторів паперові карти доріг стали практично не потрібні. Тому ви без особливих зусиль зможете зібрати у друзів і знайомих різні карти і зробити з них масу симпатичних і корисних речей для інтер'єру.

оформлення коробок та подарунків картами світу

географічні карти в інтер'єрі. конверти з географічних карт паспарту для фотографій із географічних карт рамки для фотографій з географічними картами

рама для фотографії з карти міста

географічні карти в інтер'єрі 05 паперові квіти з карт декупаж географічними картами географічні карти в інтер'єрі 05

картина з серця з карт годинник з картою Австралії метелики з географічних карт

7. Декоративні літери з географічних карт в інтер'єрі

Дерев'яні літери – популярний тренд у дизайні інтер'єрів. Букви та слова, обклеєні географічними картами, виглядатимуть ще оригінальніше та стильніше.

географічні карти на декоративні літери географічні карти на декоративних літерах 02

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 2 про “Используем географические карты в интерьере”

  1. Майра

    Вітаю! я на рахунок шпалери у вигляді карти світу чи Казахстану, як і звідки можна придбати?

    1. YuPo

      Ми не займаємось продажем. Це просто блог із ідеями. Ви самостійно шукаєте, як і де придбати вироби. Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *