Японські кам'яні ліхтарі

Японські кам'яні ліхтарі були вперше використані в стародавніх храмах та святинях, де вони зберігали вогонь, запалений за обітницею. Призначення таких ліхтарів було над освітленні простору, а захисті вогню від впливів довкілля, оскільки священний вогонь символізував Будду, знання і просвітлення.

Лише набагато пізніше, у шістнадцятому столітті, вони стали застосовуватися з практичною метою для висвітлення території приватних садів, чайних будиночків та приміщень релігійного призначення. Від класичних до сучасних ліхтарі компанії Stone Forest запозичили цю багатовікову традицію.

Дизайнери висікають із граніту традиційні японські ліхтарі та оригінальні кам'яні світильники власного дизайну вже протягом 20 років. Якщо ви шукаєте цікавий декор для саду у традиційному японському стилі, або хочете підібрати більш сучасне прикраса двору та доповнення до вашого краєвид, то ліхтарі вищої якості Stone Forest – чудове рішення.

Традиційні японські ліхтарі виробляються відповідно до строгих старовинних специфікацій. Вдень — це витончена прикраса для декорування саду, а ввечері зі свічкою всередині ліхтар виконує функцію. освітлення саду граючими вогниками, вказуючи шлях до чайної альтанки, ставку чи дому. В асортименті всі основні види ліхтарів.

японський кам'яний ліхтар Hermit Lantern tachi-gata

"Тачі-гата" (Tachi-gata) (у перекладі з японської — «п'єдестальні») — у визначенні полягає призначення таких ліхтарів. Їх використовують для освітлення місця у саду, де господар розмовляє з найпочеснішими гостями. Від інших видів ліхтарів "тачі-гата" відрізняє велика висота - від 1,5 до 3 м, тому вони органічно виглядають у садах, що займають велику територію.

японські кам'яні ліхтарі Shinta Lantern tachi-gata

японські кам'яні ліхтарі Kasuga Lantern tachi-gata

"Ікекомі-гата" (Ikekomi-gata) - Існує переказ, згідно з яким цей ліхтарик розташовують так, щоб падаючий на нього промінь сонячного світла обов'язково був направлений на землю. Тому зазвичай для встановлення ліхтарів «ікекомі-гата» вибирають відкриті для сонця ділянки двору та саду.

японський ліхтарик Oribe ikekomi-gata

кам'яний ліхтар Oribe вночі

кам'яні японські ліхтарі ikekomi-gata

«Юкімі-гата» (Yukimi-gata) у перекладі «здаються покритими снігом». Родзинка цих кам'яних ліхтарів - дахи квадратної або круглої форми, що уберігають вогонь усередині снігу. Часто віконця ліхтаря закриті матовим склом, яке надає м'яке свічення променям сонця, що потрапили на ліхтар та свічки увечері.

японський ліхтар Hexagonal Yukimi-gata

японський ліхтар Yukimi-gata

японський кам'яний ліхтар Yukimi-gata

"Окі-гата" (Oki-gata) відрізняються своїми невеликими розмірами. Такі мініатюрні кам'яні ліхтарі чудово виглядатимуть у саду чи внутрішньому дворі будинку невеликого розміру, біля стежок, клумб та квітників.

японський кам'яний ліхтар Wabi oki-gata

Temple oki-gata

Wabi-oki-gata

Компанія також може вирізати будь-який візерунок і створити будь-який японський ліхтарик на ваш запит. Більш детально ознайомитися з продукцією можна на сайті StoneForest.com

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *