Найкращий відпочинок, який Ви можете собі влаштувати!

Ми не говоримо про подорожі та заходи, мова піде про відпочинок як такий.

А найкращий відпочинок для кожної людини – це сон!

Тільки уві сні людина повністю розслаблюється, набирається сил та енергії. Звичайно, кожен організм має свої особливості, але, як правило, повноцінно людина відпочиває за 8-10 годин нічного сну. Саме нічного! По-перше, у нічний час доби всі процеси в організмі сповільнюються, а по-друге, тільки вночі ми можемо виділити собі якомога більше годин для відпочинку.

Ще один цікавий факт, якщо Ви ляжете спати раніше, до 12 години ночі, то щогодини «до» дорівнює двом годинам «після» опівночі. Мало хто з нас може собі дозволити в сучасному ритмі життя лягти спати о 9-й або о 10-й годині вечора. До того ж, практично кожен другий засинає не відразу, мучившись безсонням та роздумами про проблеми насущні.

Але це все міркування теоретичні. Практично нам часто заважає заснути не шум та думки, а незручна, неправильно підібрана подушка. В результаті вранці болить голова, шия та немає відчуття повноцінного відпочинку. Так що зручна та якісна подушка – запорука гарного, здорового сну! Вважайте, що півсправи зроблено!

Серед широкого різноманіття подушок із різними наповнювачами чудовим вибором стане ортопедична подушка! Вона має анатомічну форму Вашого тіла, що сприяє повному розслабленню та чудовому відпочинку! Важливо те, як Ви лежите на подушці, як розташована шия і голова, наскільки розслаблені м'язи шийно-плечової зони. Ортопедична подушка просто не дасть Вам лягти неправильно!

Ортопедична подушка досить щільна і на вигляд має хвилеподібну форму. А всередині неї – спеціальний наповнювач із гіпоалергенного волокна. Кожен, від студента до пенсіонера, може сміливо скористатися такою річчю! Єдиним можливим недоліком подушки є те, що з нею Ви зможете спати лише на спині або на боці. За рахунок форми, вона буде зручна для сну саме в таких положеннях, якщо Ви віддаєте перевагу сну на животі, Вам буде незручно.

Багато хто, купивши таку подушку, вважає, що це доповнення до звичайної подушки. Це не правильно. Її не треба класти під або зверху звичайної подушки.

Як доглядати? У комплекті з такою покупкою буде спеціальний чохол за формою подушки, який Ви зможете прати самостійно в машинці або вручну. А саму подушку необхідно здавати в сервіс з реставрації постільних речей. Там її оброблять парогенератором, під впливом пари певної температури наповнювач дезінфікують і він знову безпечний. Таку процедуру бажано робити 1-2 рази на рік. Правильний догляд за подушкою забезпечить їй тривале життя, а Вам – здоровий та міцний сон!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *