Ванна кімната з каміном для створення романтичної обстановки

Вода і вогонь – дві стихії, які незмінно тягнуть за собою людину. Як без повітря, без цих стихій людина неспроможна існувати. Вогонь і вода давно з'єдналися в руках людини, приносячи користь та насолоду. Ми обігріваємо свої будинки, готуємо їжу і, мабуть, мало хто з нас уявляє повноцінне життя без гарячого душу, розслаблюючої ванни, сауни, лазні або хамама. Звичайно, для повного релаксу та відпочинку для людини ідеально природне поєднання води та вогню. Наприклад, лазні онсен, розташовані прямо на гарячих джерелах у Японії. Мати таке природне гаряче джерело в будинку можуть дозволити собі лише небагато, але поєднати стихії допоможе ванна кімната з каміном, а така розкіш доступна практично кожному.

ванна кімната з каміном

Сучасний вибір камінів дозволяє вписати його практично в будь-який інтер'єр ванної кімнати. Камін може бути як справжній дров'яний, так і газовий, електричний або біокамін, при цьому він може бути практично плоским і не займати корисну площу навіть у невеликому приміщенні. На сьогоднішній день лише ваша фантазія та фінансові ресурси можуть обмежити вас у створенні нестандартного дизайну ванної кімнати з каміном.

ванна кімната з електричним каміном

Впроваджуючи камін в інтер'єр ванної кімнати, потрібно пам'ятати про пожежну безпеку. Наприклад, якщо ви хочете зробити в приміщенні дров'яний камін, вибирайте той, до якого є доступ із двох сторін. Іншими словами, з боку ванної ви будете милуватися вогнем через прозоре вогнетривке скло, а розпалювання дров вироблятиметься з боку вітальні або спальні. З будь-якими камінами потрібно дотримуватися більше правил безпеки, провітрювати частіше приміщення та не залишати дітей наодинці з вогнем. Але ж результат того вартий!

ванна кімната з біокаміном

Варто відзначити, що ванна кімната з каміном - модний тренд в США. Хоча тут варто знати, що американці для безпосереднього процесу миття використовують душові кабіни, а ванна призначена лише для розслаблення та відпочинку.

Bathroom-Fireplace-Ideas-04

Ви можете придбати будь-яке опалювальне обладнання, від вишуканого каміна до практичної печі для лазні та твердопаливного котла на сайті http://svitsaun.com.ua/. Приємного відпочинку!

Фото:

Bathroom-Fireplace-Ideas-05
Bathroom-Fireplace-Ideas-06
Bathroom-Fireplace-Ideas-07
Bathroom-Fireplace-Ideas-08
Bathroom-Fireplace-Ideas-09
Bathroom-Fireplace-Ideas-10
Bathroom-Fireplace-Ideas-11
Bathroom-Fireplace-Ideas-12
Bathroom-Fireplace-Ideas-13
Bathroom-Fireplace-Ideas-14

Зберегти та поділитися:


Читайте також: