5 популярних стилів дизайну інтер'єру

Дизайн інтер'єру може бути виконаний з використанням поєднання кількох стилів для створення нового, унікального стилю. Кожен стиль дизайну має свій власний шарм та елегантність. Багато дизайнерів інтер'єрів створюють виключно надихаючі проекти, які встановлюють стандарти для інших. Пропонуємо до вашої уваги список високотехнологічних проектів, які отримали високу оцінку висококваліфікованих дизайнерів інтер'єру. У цій статті ми обговоримо натхненні стилі дизайну інтер'єру.

1. Сучасний дизайн інтер'єру

Цей ексклюзивний напрямок дизайну інтер'єру включає найпростішу колекцію кольорів і текстур. З продуманим та вишуканим зовнішнім виглядом ця тенденція виглядає неймовірно привабливою. Це стиль поєднує останні тенденції дизайну сучасного світу.

Проектування вашого будинку у сучасній тематиці може бути складним. Використання основного чорно-білого кольору є основним правилом. Серед основних елементів інтер'єру є витончені лінії. Цей стиль не надто яскраво виражений, але створює затишок та ефект тепла. Ви можете відчути плавність у розташуванні та поєднанні різних предметів інтер'єру.

2. Класичний декор

Багато людей у цю сучасну епоху люблять, щоб їх оточували традиційні інтер'єри. Враховуючи потребу величезної кількості людей у класичному та традиційному домашньому декорі, дизайнери інтер'єрів розробили інноваційний спосіб змішування сучасних стилів із традиційними тематиками, зберігаючи при цьому витонченість минулих тенденцій.

Цей підхід став дуже популярним серед багатьох любителів старих часів зі свіжими мотивами і дизайнерськими новинками, щоб створити традиційний сучасний спосіб життя. Хоча, якщо озирнутися назад, наприкінці 70-х: задні стільці, широкі предмети меблів, унікальні столи та жалюзі – це не сучасні тенденції. Але тепер дизайнери інтер'єру зробили так, щоб ці речі відповідали традиційному інтер'єру із сучасним зовнішнім виглядом.

3. Перехідний стиль

Злиття різних класичних та сучасних дизайнів призвело до появи нового дизайну інтер'єру, відомого як «перехідний стиль». Змішання двох тенденцій дизайну з унікальним зовнішнім виглядом зробило цей стиль популярним серед багатьох домовласників.

Два різні стилі можуть бути зовсім різними, але завдяки класичній трансформації вони виглядають набагато привабливіше. Дизайнери впроваджують інновації в ексклюзивні дизайнерські тенденції за допомогою найновіших технологій 3D-рендерінгу. Вони розробляють макет, використовуючи новітні цифрові технології дизайну.

Дизайнери інтер'єрів вміло поєднують два унікальні стилі дизайну. Цей інноваційний стиль змішування включає більш міцний асортимент меблів. Він більше фокусується на комфорті за рахунок відсутності великої кількості аксесуарів і безлічі поєднань кольорів, що додає нотку сучасного стилю.

Загальний вигляд такого інтер'єру розкішно приголомшує, надаючи вашій оселі модерністський і витончений вигляд. Він більше фокусується на нейтральних і монохромних кольорах, а враховуючи підлогу, стіни, оббивку та інші речі – це створює мінімалістичний сучасний дизайн.

4. Елементи сільського стилю

Класичні та прості стилі виглядають привабливо та затишно. Це одна із найпопулярніших тематик сучасного дизайну. Це схоже на автономний дизайнерський тренд з найпрекраснішими інтер'єрами.

Цьому стилю притаманні темніші відтінки, які поєднуються з нейтральними кольоровими тонами. У ньому також представлено безліч меблів сучасного дизайну, виготовлених вручну. При підборі меблів дизайнери фокусуються переважно на виробах зі шкіри, плетіння або кованого заліза.

5. Богемний дизайн

Така тематика дизайну є найпоширенішою серед сучасних домовласників. Залишаючи осторонь обмеження, цей стиль більше фокусується на вираженні внутрішнього мистецтва, і включає ідеї людей відповідно до їх філософії життя.

У цьому стилі проявляється індивідуальний характер та особисті переваги мешканців та їхнього погляду на речі навколо. Такий стиль відомий як "Бохо" або "Бохо-шик" і давно завоював високу популярність. Цей спосіб декорування зосереджений на вираженні особистого вибору та смаку для проектування повністю персоналізованого простору. Він майже максимальний заповнює заданий простір відповідними предметами декору та аксесуарами. Меблі в цій тематиці інтер'єру є поєднанням старовинних і сучасних гарнітурів.

5 модних тенденцій

При створенні ексклюзивних та неповторних інтер'єрів дизайнери насамперед керуються сучасними тенденціями та трендами. Розглянемо актуальні прийоми у дизайні інтер'єру, які можна сміливо використати.

  1. Близькість до природи. Екологічність – тренд, який не здає позицій багато років. Має на увазі використання натуральних матеріалів з незвичайною фактурою. Особливо популярні предмети з натуральної деревини, каменю з яскраво вираженими недосконалостями або незвичайної форми.
  2. Блиск. Різноманітність фактур, використання металевих деталей жовтих відтінків у декорі, яскраві кольори та яскравий текстиль – все це актуально для дизайну інтер'єру у будь-який час. Подібна тенденція пояснюється популярністю театральної естетики зі складними декораціями, важкими портьєрами та блискучими деталями.
  3. Динаміка. Для неї характерна урбаністична тематика з чіткими геометричними лініями, використанням інноваційних матеріалів плюс деталі, виконані в індустріальному стилі: світильники на стелі, металева сітка як декор меблевих фасадів. А також текстиль із складним геометричним малюнком контрастних відтінків.
  4. Історичні витоки. В оформленні інтер'єру така ідея реалізована за допомогою використання елементів античної архітектури, класичного декору, ліпнини, позолоти. У текстилі надається перевага складним, глибоким відтінкам: сапфіровому, смарагдово-зеленому, винному. Фото нижче демонструють останні тренди елементів декору та нові тенденції кольорової гами.
  5. Етніка. В епоху глобалізації як ніколи цінується яскравий етнічний стиль, у тому числі і в інтер'єрі. В оформленні використовуються аксесуари та меблі ручної роботи, статуетки та маски, оригінальний текстиль. Від плетених циновок до яскравих вовняних килимів з етнічними візерунками. Навіть один елемент, будь то різьблена скриня або лампа, стане яскравою деталлю кімнати.

Висновок

Незалежно від того, чи робите ви косметичний ремонт у старому будинку чи проектуєте новий, вибір найкращого стилю інтер'єру – це головне, що потрібно зробити. Варто ознайомитись з найкращими варіантами домашнього інтер'єру, які відповідають вашому особистому смаку та виглядають привабливо для тих, хто вас відвідує.

Ми перерахували стилі дизайну домашнього інтер'єру, що найбільш широко використовуються. Ви можете вибрати той, що підходить саме вам!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *