Декоративна фіранка своїми руками зі слайдів

Кольорові слайди були дуже популярними у доцифрову епоху фотоплівки. Слайди давали можливість отримати кольорове зображення високої якості та будь-якого розміру. Розмір зображення залежав лише від розміру проекційного екрана. Зараз можна відсканувати старі слайди та оцифрувати їх, таким чином зберегти фотографії та вберегти від впливу часу. Але що зробити з слайдами, що залишилися в рамочках? Пропонуємо цікаву ідею для дому – декоративна фіранка своїми руками із слайдів прикрасить вікно чи дверний отвір! 

декоративна фіранка своїми руками

Декоративна фіранка своїми руками: матеріали та хід роботи

Вам знадобляться близько 250 слайдів для вікна або близько 500 для стандартного дверного отвору. Можливо, знадобиться і більше, так що сімейний фотоархів у слайдах стане у нагоді. Швидше за все, всі ваші слайди вже у рамочках, але якщо ні – приготуйте рамочки. У крайньому випадку ви можете зробити їх самостійно з картону. Також знадобиться шило або циганська голка, кільця для штор, металеві кільця - конектори, які можна придбати в будівельних супермаркетах або магазинах, що продають аксесуари для рукоділля та біжутерії.

декоративна фіранка своїми руками

Варіант 1

Якщо рамки зі слайдами картонні, то в кожній потрібно шилом або голкою виконати вісім дірочок по дві в кожному куточку. Конекторами з'єднайте слайди між собою по чотирьом сторонам у єдине полотно. Повісьте на карниз за допомогою кільця для штор. За бажання зробити декоративну фіранку на дверний отвір, можна не з'єднувати слайди між собою з боків, залишивши просто окремі вертикальні ряди.

декоративна фіранка своїми руками на дверний отвір

Варіант 2

Складніше працюватиме зі слайдами у пластикових рамках. Можна спробувати зробити отвори тонким свердлом або пропалити розпеченим цвяхом або ж зняти пластикові рамки і одягнути картонні.

Така декоративна фіранка своїми руками зі слайдів стане оригінальною прикрасою інтер'єру, перед яким нерідко зупинятимуться гості та близькі, щоб розглянути пам'ятні моменти на знімках. Варто пам'ятати, що для встановлення повноцінних сонцезахисних систем на вікна вибирайте якісні жалюзі та ролети, наприклад, у компанії jaluzi-svetloff.com.ua/jaluzi-odessa.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *