Незвичайні декоративні тарілки: картина на тарілках

Прикрашати стіни тарілками досить давня традиція. Навіть зараз такий декор стін користується популярністю, особливо у певних стилях інтер'єру. Як правило, честь висіти на стіні заслуговують на декоративні тарілки незвичайних форм, з красивими орнаментами, малюнками або фотографіями. Колекція дизайнера Моллі Хетч (Molly Hatch) могла б стати головною окрасою інтер'єру кухні чи вітальні, хоча зараз ці незвичайні декоративні тарілки прикрашають зали музеїв та виставок!

декоративні тарілки на стіні

Художниця використовує тарілки різного розміру та форми як полотно для створення масштабних зображень. Кожна тарілка розписана вручну самій Моллі, тож це дуже копітка і складна робота. Малюнки на кожній тарілці є частиною цільної картини — мозаїки. У її колекції є картини з 16-40 тарілок, а є складні композиції з більш ніж 500 декоративних тарілок. Сюжети для своїх керамічних мозаїк художниця запозичує у картинах музеїв, старовинних орнаментах на вазах та гравюрах.

Моллі Хетч та її декоративні тарілки

декоративні тарілки - мозаїка декоративні тарілки Molly Hatch тарілки на стіну інсталяція тарілки на стіну Molly Hatch  тарілки на стіну Molly Hatch тарілки - картина мозаїка тарілки Molly Hatch

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *