Зелені кишені: керамічна плитка для рослин

Тема вертикального озеленення міської квартири, як і раніше, цікавить дизайнерів. Справді, поселити кімнатні рослини на стінах, що зазвичай пустують, — чудова ідея зеленого декору інтер'єру. Дизайнер Maruja Fuentes з Пуерто-Ріко створила The Green Pockets – Зелені Кишені, а точніше – керамічну плитку з перероблених матеріалів, яка працює як кашпо для кімнатних квітів.

керамічна плитка Зелені кишені

Керамічна плитка Зелені кишені є функціональним оздоблювальним матеріалом. Плитки виконані у формі риб'ячої луски, частина з яких плоскі, а інші зроблені у формі кишені, куди можна посадити кімнатну рослину або покласти якісь дрібні речі. Вбудовані в стіну кашпо створюють ілюзію, ніби квіти зростають зсередини стіни. Дренаж надлишків води в зелених кишенях не передбачено, тому садити безпосередньо в керамічний кишеню не рекомендується, краще ставити квіти, висаджені в невеликі горщики. Або ж висаджувати рослини, що не вимагають ґрунту, наприклад, аерофіти, що вбирають вологу з повітря. Один із варіантів використовувати зелені кишені як керамічну плитку – це облицьувати нею стіни кухні, висадити там прянощі та прикрашати салати лише свіжою зеленню!

зелені кишені керамічна плитка

Maruja Fuentes була архітектором та екологічним дизайнером, але її життя трагічно обірвалося від раку. Її роботи продовжують жити та надихати інших дизайнерів.

зелені кишені керамічна плитка

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *