Всі кольори веселки: організація книг на полицях

Як сортувати книги на книжкових полицях? В алфавітному порядку, за тематикою чи розміром? А може… за кольором? Останній варіант може дати вражаючі візуальні результати, перетворившись на яскравий декор будь-якого інтер'єру!

Якщо у вашій домашній бібліотеці багато сучасних книг, посібників та журналів різноманітних кольорів, то спробуйте впорядкувати літературу за кольором, а потім усередині кожної кольорової групи за тими характеристиками, які вам зручні.

Наприклад, Juhan Sonin відсортував свою професійну бібліотеку дизайну саме таким чином. І нехай у кожному осередку розміри і товщина книг різні, одна кольорова гама візуально відмінно їх з'єднує.

Jdeeringdavis демонструє, що необов'язково заповнювати весь простір полиць саме книгами, але впорядковані за кольором книги у поєднанні з вазами, фоторамками та іншими предметами тієї ж кольорової гами також надають оригінальності інтер'єру.

Craig Conley упорядкував книги, надихнувшись Райдужною Змією з австралійської міфології. На полицях книги формують зигзагоподібну спектральну змію, з верхнього лівого кута у верхній правий, потім ряд нижче праворуч наліво і так далі.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *