Настрій: сучасне ліжко-гойдалка від Shine

Крісла - гойдалки у мене більше асоціюються зі старою доброю Англією, картатими вовняними пледами і бабусями з в'язанням, хоча в сучасному інтер'єрі такий предмет меблів часто можна зустріти, особливо в серії для балкона, двору або саду. А от ліжко - гойдалка - Справжня рідкість, одночасно проста і оригінальна! 

Розроблене дизайнерською компанією Shine і назва Mood (Настрій), це зручне ліжко — гойдалка чудово підійде як для кімнат, так і для відкритих просторів. Легке похитування швидко занурить у блаженний сон, а протимоскітна сітка або тент, що накине на раму, вбережуть сплячих під відкритим небом від комах або дощу. Положення ліжка також можна зафіксувати, і не тільки прямо, а й під будь-яким кутом — для цього в комплекті з ліжком поставляються гумові стопери.

Простий сучасний дизайн заснований на двох складових – індустріальній та сільській. Рама зроблена з карбону, а дерев'яні сидіння - з сосни, дуба чи горіха. Насправді це поєднання властиве багатьом виробам компанії, а матеріали часто повторно використані та перероблені.

Звичайно, крім інноваційного ліжка, в асортименті компанії є і традиційне крісло гойдалки в сучасному дизайні.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *