Шафа комод із рухомими елементами The Wave

варіанти дизайну шафи комода

Дизайнер Sebastian Errazuriz створює своїми руками унікальні меблі, які є не тільки місцем для зберігання речей, але й оригінальною скульптурною композицією. Низька шафа комод на ніжках оснащена незвичайними рухомими елементами замість традиційних ящиків або дверцят на петлях.

The Wave шафа комод

Доступ до внутрішнього простору здійснюється через рейки, що рухаються, закріплені по всій довжині шафи. Рейки з'єднані між собою, тому рух однієї призводить до віялоподібного ефекту, створюючи плавні хвилі на поверхні шафи. Такий пристрій дає нескінченну кількість варіацій зовнішнього вигляду комода, дозволяючи створювати унікальний дизайн, що настроюється.

шафа комод The Wave

Легко відчути себе митцем, граючи з формою меблів! Можна відкрити одне або кілька вікон на верхній, задній або фронтальній поверхнях, створити подобу вибуху зсередини, зробити скульптуру фантастичної істоти або футуристичного механізму, сформувати дивні візерунки по всій поверхні. І при цьому функціональна складова залишається все тією самою — ми говоримо про сховище для різного домашнього скарбу.

скульптурна шафа комод The Wave шафа комод з рухомими елементамиРейки, днище та бічні панелі виготовлені з лакованої деревини балтійської берези, залізні ніжки доповнюють досить мінімалістський дизайн шафи. Шарнірне кріплення забезпечує максимальну рухливість елементів, при цьому гарантується його довговічність та надійність при дотриманні елементарних правил догляду.

The-Wave-Sebastian-Errazuriz-07

Шафа комод The Wave була представлена на виставці Design Miami 2014. На її створення дизайнера надихнули хвилеподібні структури в органічному та неорганічному світі, зокрема ланцюг ДНК людини. The-Wave-Sebastian-Errazuriz-08Такий нестандартний дизайн — не новинка, багато меблевих майстрів використовують замість стандартних дверей подібні рухливі конструкції.

The-Wave-Sebastian-Errazuriz-09

The-Wave-Sebastian-Errazuriz-011

Фотографії: meetsebastian

Зберегти та поділитися:


Читайте також: