Новорічні сніжинки своїми руками з паперу «Зоряні війни»

Зимові свята вже не за горами, а вирізані з паперу сніжинки — одна з найпростіших, найшвидших і найдешевших прикрас будинку та офісу. Пошуки нестандартних та оригінальних візерунків призвели до паперових сніжинок у стилі культових фільмів «Зоряні війни». Сніжинки Зоряні війни дуже просто вирізати самостійно, використовуючи детальні схеми.

Шанувальники Star wars оцінять сніжинки з силуетами Йоди, С3РО, R2-D2, Дарта Вейдера та інших дійових осіб.

сніжинки Зіркові війни

Chaunce Dolan та Andy Herrera розробили шаблони та поділилися ними з усіма бажаючими прикрасити свій будинок по-новорічному та у дусі улюблених фільмів.

паперові сніжинки Зіркові війни

Все, що вам знадобиться для такої сніжинки – це принтер, ножиці, канцелярський ніж для дрібних деталей, папір та улюблена частина Зіркових війн для натхнення.

паперові сніжинки Зіркові війни своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Новогодние снежинки своими руками из бумаги «Звездные войны»”

  1. Лариса Андреевна

    Так, це актуальна тема робити сніжинки до нового Нового року, особливо дітям подобаються сніжинки у вигляді героїв із Зоряних воєн, але звичайний принтер не особливо підходить для таких виробів, якість залишає бажати кращого. Щоб вийшов найкращий результат, найкраще використовувати лазерні принтери. http://www.ua.averoprint.com/catalog/lazern-e-prynter-y-mfu/, якісний результат забезпечено! Діти раді, вироби вийшли гарні! Усім щасливих та радісних новорічних свят!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *