Дротяна вішалка для книг та журналів

Тонка дротяна вішалка не дуже зручна для одягу. На таку вішалку можна повісити одну-дві дуже легкі речі, інакше під вагою одягу вона може зігнутися. Та й гачки часто чіпляються один за одного. Зате вони займають мало місця в шафі. Як би там не було, кмітливі люди вигадали для дротяних вішалок інше застосування.

дротяна вішалка для книг та журналів

Повісьте на стіну шість-вісім тонких вішалок у зоні відпочинку та читання, над кріслом або журнальним столиком. На кожну вішалку можна повісити журнал, газету і навіть тонку книгу. Дротова вішалка для книг та журналів — не тільки декоративне оформлення читального куточка, а й функціональне пристосування. Таким чином, можна звільнити журнальний столик від періодики або взагалі прибрати стіл, звільнивши простір для крісла. Крім того, дротяна вішалка служить також закладкою в журналі - ви продовжите читання з сторінки, на якій перервалися.

дротяна вішалка для журналів та книг

Таку ідею оформлення стіни можна використовувати для бібліотек, кафе та інших громадських місць, залів очікування та ресепшн готелів, де є журнали для відвідувачів, що чекають або просто відпочивають. До речі, якщо журнал або книга важкі та вішалка під вагою прогинається – використовуйте одразу дві вішалки одночасно.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *